Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

„Trakų“ legionierius gimtajame Afrikos kaime suorganizavo turnyrą

„Trakų“ gynėjas iš Nigerijos Alma Wakili į savo CV gali įrašyti puikų darbą – savo gimtinėje surengtą futbolo turnyrą, kuris į žmonių pasąmonę įstrigs ilgam. Į savo tėvų žemę sugrįžęs Alma turėjo galimybę prisiminti tas vietas, kuriose pats pirmą kartą prisilietė prie kamuolio.
„Trakų“ legionierius Alma Wakili gimtinėje surengė futbolo turnyrą
„Trakų“ legionierius Alma Wakili gimtinėje surengė futbolo turnyrą / fkt.lt

„Turnyras buvo nuostabus. Pavyko pradžiuginti ir jauną, ir seną. Pati idėja kilo mano broliui. Kai grįžau atostogoms namo, brolis sako: darom! Ir aš sutikau“, – su šypsena pačią pradžią prisiminė A.Wakili.

Apie WAKKA futbolo turnyrą žinojo kiekvienas kaimo gyventojas. Beje, WAKKA – tai ne Almos pavardės sandara, o kaimo pavadinimas.

“Tokių turnyrų pas mus miestuose pilna. Nenorėjome daryti kaip visi, todėl nusprendėme turnyrą surengti kaime. Finansavau šį turnyrą, o brolis pasistengė, kad viskas įvyktų šauniai.

Atvykau į finalus, tai vietinių reakcija buvo neįtikėtina (šypsosi). Visi juokėsi, dėkojo, linkėjo sėkmės karjeroje. Tai man leido darsyk įsitikinti, kad futbolas daugiau nei žaidimas”, – pasakojo A.Wakili.

Futbolininkas į Lietuvą atvyks rytoj, o jau šeštadienį su „Trakų“ futbolininkais pradės pasiruošimą 2018 – ųjų metų sezonui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką