Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 10d. 17:40

Trakuose vyksianti futbolo šventė – su „Milan“ akcentais

Patrizio Bilio
Organizatorių nuotr. / Patrizio Bilio

Birželio 5-9 dienomis Trakuose bus surengta kasmetinė futbolo fiesta, kurią ves legendinio "Milan" klubo specialistas Patrizio Bilio. Autoritetingas treneris prieš dvejus metus jau lankėsi mūsų šalyje, o dabar turės galimybę įvertinti akademijos nuveiktą darbą nuo 2015-ųjų.

„Patrizio, neabejotinai, yra paties aukščiausio lygio specialistas, kuris davė pamokų ne tik vaikams, tačiau ir mums treneriams. Bus įdomu išgirsti jo vertinimus po dviejų metų. Laukiame naujų treniravimo idėjų“, – specialistą iš Italijos gyrė „Talentų akademijos“ direktorius Virmantas Lemežis.

Per savo futbolininko karjerą treneris yra rungtyniavęs Anglijos „Premier“ lygoje „Crystal Palace“ klube, taip pat dalį karjeros praleido Škotijoje bei gimtojoje Italijoje. Dabar savo karjerą tęsia kaip „Milan“ techninis treneris.

„Italai mus moko vaikams suteikti geriausias emocijas treniruočių metu, duoti dėmesio ir galimybių pasireikšti kiekvienam vaikui. Suteikti džiaugsmą, pajusti sėkmę ir suteikti galimybę įveikti treniruočių metu kylančius iššūkius. „Milan“ techniniai direktoriai teigia, kad futbolas visų pirma turi suteikti geras emocijas, apibrėžtas taisyklėmis, detalėmis ir teisingais akcentais treniruočių procese. Treniruojantis pagal konkrečią treniruočių struktūrą, atsižvelgiant į vaikų sensityvinius periodus, procesas vyksta kokybiškai ir kryptingai.

Jau tampa tradicija, kad mus stovykloje aplanko „Trakų“ žaidėjai, nacionalinės rinktinės žaidėjai, todėl be jokios abejonės juos pasikviesime ir į artėjančią stovyklą. Pastaraisiais metais turėjome geros patirties, kai treniruotėse buvo integruojami 3-4 profesionalai į komandą. Vaikai, matydami savo idealus bėgiojančius, ne tik mokosi iš jų, bet ir gauna didžiulės motyvacijos augti ir tapti profesionalais“, – stovyklos privalumus vardino akademijos treneris Marius Linkevičius.

Kasmet „Milan“ stovyklose apsilanko iki šimto vaikų. Pastariesiems be futbolo treniruočių taip pat suteikiama galimybė mokytis italų kalbos, gauti teorinių žinių, įvairių pramogų ir prizų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką