Trečias kartas Mindaugo Pankos ekipai pergalės negarantavo, o Žydrūno Karčemarsko klubui – nemelavo

Trečią pralaimėjimą iš eilės 2012-2013 metų sezono Lenkijos aukščiausiojoje futbolo lygoje patyrė Mindaugo Pankos Chožuvo "Roch". Tuo tarpu Turkijos čempionate Žydrūno Karčemarsko "Gaziantepspor" trečiame ture pagaliau iškovojo pergalę.
Žydrūnas Karčemarskas
Žydrūnas Karčemarskas / „Scanpix“ nuotr.

"Ruch", kurios gretose lietuvis nerungtyniavo, 0:1 (0:0) turėjo pripažinti į penktąją poziciją pakilusios Vroclavo "Šląsk" (6 tšk.) ekipos pranašumą.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Mateuszas Cetnarskis (88 min. iš 11 m baudinio).

Chožuvo klubas turnyrinės lentelės dugne vietą dalijasi kartu su Tado Kajansko Kelcų "Korona".

Lenkijos futbolo pirmenybių lyderių gretose žengia Lodzės "Widzew" (9 tšk.), Pozanės "Lech" (7 tšk.) ir Varšuvos "Legia" (6 tšk.) klubai.

Vytauto Andriuškevičiaus Gdansko "Lechia" (6 tšk.) vienuolikė užima šeštąją vietą, o Lubino "Zaglębie" (1 taškas) komanda su Darvydu Šernu - trylikta.

Pirmąją pergalę 2012-2013 metų Turkijos futbolo čempionate iškovojo ir su 3 taškais į keturioliktąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre pakilo vartininko Žydrūno Karčemarsko "Gaziantepspor" klubas.

Sekmadienį trečiajame ture "Gaziantepspor" vienuolikė svečiuose 1:0 (0:0) įveikė pirmąją nesėkmę patyrusius ir į dešimtąją poziciją smuktelėjusius praėjusio sezono bronzos medalininkus "Trabzonspor" (4 tšk.) futbolininkus.

Lietuvis žaidė visą susitikimą, o pergalingą įvartį antrajame kėlinyje įmušė bosnis Senijadas Ibričičius (52 min.), kuris 65-ą minutę buvo pašalintas iš aikštės.

Pirmenybių lyderiu tapo šalies čempionas Stambulo "Galatasaray" (7 tšk.) klubas, tašku lenkiantis "Kasimpaša" bei "Antalyaspor" ekipas.