Trileris Prancūzijoje: K.Mbappe vedama PSG išsigelbėjo prieš vidutiniokus

Prancūzijos futbolo pirmenybių „Ligue 1“ čempionai iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę vietiniame fronte. 33-ojo turo rungtynėse namuose Paryžiaus „Saint-Germain“ po dramatiškos kovos 3:2 palaužė „Saint-Etienne“ vienuolikę.
Kylianas Mbappe ir Mauro Icardi
Kylianas Mbappe ir Mauro Icardi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Įvarčiais Prancūzijos sostinėje pradėjo lyti per paskutines 18 rungtynių minučių – būtent per šią atkarpą krito visi penki dvikovos įvarčiai.

Didžiąją dalį rungtynių laiko kamuolį kontroliavę paryžiečiai kamuolį iš savo vartų tinklo traukė pirmieji – 78 min. pasižymėjo Denisas Bouanga.

Svečiai pirmavo lygiai minutę – jau visai netrukus Kylianas Mbappe rezultatą išlygino, o 87 min. savo klubą išvedė į priekį realizuodamas 11 metrų baudinį.

„Saint-Etienne“ ginklų nesudėjo. Antrą pridėtą teisėjo minutę rezultatas vėl tapo lygus po Romaino Hamouma tikslaus smūgio, tačiau lemiamą žodį šiame mače tarė PSG.

Penktą papildomo laiko minutę Mauro Icardi pasinaudojo Angelio Di Marios perdavimu ir tapo šių rungtynių herojumi – šeimininkai triumfavo 3:2.

Pergalė čempionams leidžia sumažinti deficitą iki pirmenybių lyderių „Lille“ futbolininkų iki minimumo. Pastarieji 33-ajame ture penktadienį prarado taškus, kuomet lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Montpellier“.

Lygiųjų arba pralaimėjimo atveju PSG galėjo nukristi ir į trečią ar net ketvirtą pozicijas – dėl titulo aktyviai kovoja ir „Monaco“ bei Liono „Olympique“, kurie į aikštę žengs už keleto valandų.