Triukšmingai atsidaręs R.Lewandowskis atvedė „Barcelona“ į pirmą pergalę

Robertas Lewandowskis pelnė pirmuosius oficialius įvarčius su „Barcelona“ apranga, o Katalonijos klubas pasiekė pirmąją pergalę šiame Ispanijos „La Liga“ čempionato sezone.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Barca“ svečiuose 4:1 įveikė San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipą.

Skambiausias katalonų vasaros pirkinys R.Lewandowskis nesugebėjo pramušti „Rayo Vallecano“ gynybos pirmajame mače, bet šį kartą pasižymėjo jau 45-ą rungtynių sekundę, kai įmušė kaire koja iš artimo nuotolio po Alejandro Balde perdavimo.

Tiesa, ilgai „Barca“ persvaros neišlaikė, nes jau 6-ą minutę Alexanderis Isakas permetė kamuolį per katalonų vartininką Marcą-Andre ter Stegeną ir rezultatą išlygino.

Pergalę svečiai iš Barselonos užsitikrino antrajame kėlinyje. Po keitimo pasirodęs Ansu Fati 66-ą minutę atliko perdavimą kulnu Ousmane'ui Dembele, o šis išvedė komandą į priekį.

Jau po trijų minučių A.Fati perdavimu pasinaudojo ir antrąsyk įmušęs R.Lewandowskis.

O 79-ą minutę jau pats A.Fati išniro iš „Real Sociedad“ gynybos globos ir nukreipė kamuolį į vartus.

Pirmajame sezono ture 0:0 su „Rayo Vallecano“ komanda sužaidusiai „Barcai“ tai buvo pirmoji pergalė šiame sezone. Dabar su 4 taškais Xavi auklėtiniai yra penktoje vietoje.