Triumfo dar reikės palaukti: „Manchester United“ sugadino Lesterio vakarėlį

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse sekmadienį „Leicester City“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Manchester United“.
Wesas Morganas
Wesas Morganas / „Scanpix“ nuotr.

Pergalė Lesterio klubui būtų garantavusi čempionų titulą. Tai būtų pasakiška pabaiga klubui, kuris praėjusį sezoną vos neiškrito iš „Premier“ lygos. Treneris Claudio Ranieri sugebėjo sustyguoti žaidimą taip, kad Lesterio klubas pateiktų amžiaus sensaciją. Prieš sezoną jų galimybės tapti čempionais buvo vertinamos 5000:1.

„Leicester City“ čempionais gali tapti jau pirmadienį, jeigu „Tottenham“ neįveiks Londono „Chelsea“.

Jau 8-ąją rungtynių minutę Lesterio ekipos sirgalius pritildė Anthony Martialio įvartis. „Manchester United“ puolėjas buvo paliktas laisvas kairiajame kampe ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Tačiau netrukus rezultatą išlygino Wesas Morganas. Po laisvo smūgio jis galva nukreipė kamuolį į vartus.

86-ąją minutę antrą geltoną kortelę gavo ir aikštę turėjo palikti Lesterio futbolininkas Danny Drinkwateris.

Su 77 taškais „Leicester City“ klubas vis dar varžosi su aštuoniais taškais atsiliekančiu „Tottenham“ klubu.

Šeštoje vietoje esantis Mančesterio klubas kovoja dėl vietos Čempionų lygoje.

„Leicester City“ futbolininkai antrose rungtynėse iš eilės neturėjo rezultatyviausio komandos žaidėjo. Jamie Vardy gavo papildomą vieno mačo baudą už netinkamą elgesį teisėjo atžvilgiu.

„Leicester City“ turės sužaisti dar du mačus – su „Everton“ namuose ir „Chelsea“ išvykoje.