Trys Cristiano Ronaldo įvarčiai ir „Real“ pergalė Madrido derbyje

Cristiano Ronaldo
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Cristiano Ronaldo
0

Atotrūkį nuo „Barcelona“ (78 taškai) komandos Ispanijos čempionate Madrido „Real“ (82) vėl padidino iki keturių taškų. Madrido derbyje „Real“ 4:1 įveikė formaliai namuose žaidusius „Atletico“ (42) futbolininkus.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Cristianas Ronaldo, vieną – Callejonas. „Atletico“ kolumbietis Radamelis Falcao 55 minutę rezultatą buvo išlyginęs.

Įdomu tai, kad tai jau aštuntoji iš eilės „Real“ pergalė prieš „Atletico“.

Skaudų pralaimėjimą patyrė dėl trečios vietos kovojanti „Levante“ (48), nusileidusi autsaiderei „Sporting de Gijon“ (28) vienuolikei rezultatu 2:3. „Levante“ dar 64 minutę pirmavo 2:1. „Sporting de Gijon“ po šios pergalės kyla į priešpaskutinę vietą.

Trečią vietą susigrąžino „Valencia“ (52), be vargo 4:1 įveikusi „Rayo Vallecano“ (40) ekipą.

Ketvirtose trečiadienio rungtynėse „Granada“ (36) lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Athletic Bilbao“ (42).