Trys įvarčiai per aštuonias minutes išgelbėjo „Chelsea“ nuo skaudaus pralaimėjimo

Londono „Chelsea“ ekipa atsilikinėjo 0:2, tačiau mušė tris įvarčius per aštuonias minutes ir 3:2 nugalėjo „Southampton“ klubą.
Olivieris Giroud
Olivieris Giroud / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dušanas Tadičius išvedė Sautamptono ekipą į priekį 21-ąją minutę, o 60-ąją persvarą padvigubino Janas Bednarekas.

Ilgai įvarčio laukę „aristokratai“ pabudo 70-ąją minutę, kai pasižymėjo Olivieris Giroud.

Jau 75-ąją minutę rezultatą išlygino Edenas Hazardas, o pergalingą įvartį 78-ąją minutę pelnė tas pats O.Giroud.

„Southampton“ klubas po 33 turų turi 28 taškus ir rikiuojasi 18-oje vietoje.

„Chelsea“ ekipa su 60 taškų yra penkta, tačiau nuo ketvirtoje vietoje esančio „Tottenham Hotspur“ atsilieka 7 taškais.