Turino derbyje – netikėta „Juventus“ nesėkmė

Turino „Juventus“ patyrė antrą netikėtą nesėkmę balandžio mėnesį. Italijos čempionų vardą beveik užsitikrinęs Massimo Allegri treniruojamas klubas pralaimėjo miesto derbį „Torino“ ekipai.
Susitikimo akimirka
Susitikimo akimirka / „Scanpix“/LaPresse nuotr.

„Stadio Olimpico“ stadione susirinkę 15 tūkst. žiūrovų išvyko atkaklią kovą – baltai juodiems nepavyko išsaugoti persvaros, kai 35 minutę pasižymėjo Andrea Pirlo.

45 minutę Matteo Darmianas rezultatą išlygino, o buvęs „Juventus“ puolėjas Fabio Quagliarella 57 minutę įmušė pergalingą įvartį.

Prieš porą savaičių „Juventus“ išvykoje 0-1 pralaimėjo turnyro lentelės dugne esančiai „Parma“ komandai.