Turo sensacija: suomio vedamas „Norwich“ nokautavo „Manchester City“

Iki šeštadienio vakarinio penktojo turo mačo visi Anglijos „Premier“ lygos grandai iškovojo užtikrintas pergales, tačiau kaipgi „Premier“ lygas turas be sensacijų. Šįkart staigmeną pateikė lygos naujokas – „Norwich“.
„Norwich City“ futbolininkai
„Norwich City“ futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Net 11 traumuotų futbolininkų turėjusios „kanarėlės“ nepaisė autoritetų ir namuose 3:2 palaužė „Premier“ lygos čempionus – „Manchester City“, kurie nacionaliniame čempionate pralaimėjo pirmą kartą nuo sausio mėnesio.

Šeimininkai „miestiečius“ priėmė nesvetingai ir įmušė du greitus įvarčius – iš pradžių 18 minutę pirmą kartą šiame sezone pasižymėjo Kenny McLeanas, o dar po dešimties minučių rezultatą padvigubino Toddas Cantwellas. Rezultatyvų perdavimų atliko Teemu Pukki.

Antausį gavę favoritai sugebėjo įvykdyti pirmą, labai svarbią užduotį – įmušti prieš pirmojo kėlinio pabaigą. Įvartį „į rūbinę“ 45 minutę pasiuntė Sergio Aguero, rezultatyviausiųjų sąraše prisivydamas „Chelsea“ puolėją Tammy Abrahamą (septyni taiklūs smūgiai).

Tačiau „miestiečiai“ patys įteikė tris taškus varžovams – 50 minutę grubiai suklydo Nicolas Otamendi, o tuo puikiausiai pasinaudojo šiemet įvarčius „štampuojantis“ suomis Teemu Pukki (šeši įvarčiai šiame sezone).

89 minutę Rodri dar sušvelnino rezultatą, tačiau „Man City“ patyrė pirmą sezono pralaimėjimą.

Dabar juos ir „Liverpool“ skiria penki taškai. Nors tai tik ankstyvoji sezono stadija, prisimenant 2018-2019 metų finišą ir kiekvieno taško svarbą, tokį pranašumą jau galime įvardinti apčiuopiamu.

„Norwich“ su šešiais taškais rikiuojasi dvylikti.