„Udinese“ svečiuose įveikė „Sampdoria“ klubą

„Udinese“ ekipos žaidėjas Francesco Pecoraro
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Udinese“ ekipos žaidėjas Francesco Pecoraro
Šaltinis: halftime.lt
0

Pirmadienio vakarą „Serie A“ lygoje vyko dvi 16-ojo turo rungtynės. Tai buvo paskutinės kovos šiame ture.

Pirmame mače Genujos „Sampdoria“ priėmė „Udinese“ klubą. Labai simpatiškai mače atrodžiusi šeimininkų komanda turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

17 minutę Udinės ekipa išsiveržė į priekį, po to, kai Antonio Di Natale pakėlė kampinį, ir ten kamuolys surado Danilo galvą – jis be vargo įveikė varžovų vartininką.

Už kiek daugiau nei 10 minučių „Udinese“ pelnė ir antrą įvartį, kai greitoje kontratakoje Emmanuelis Badu atidavė perdavimą A.Di Natale, o šis smūgiu į vartų vidurį, įveikė vartininką.

Vėliau abi ekipos turėjo šansų pasižymėti, o jau antrajame kėlinyje „Doria“ turėjo puikų šansą sušvelninti rezultatą, bet Nicola Pozzi vienuolikos metrų baudinys buvo nerealizuotas ir rezultatas liko nepakitęs. „Udinese“ šventė pergalę 2:0.

Kitame mače, kur kovėsi „Bologna“ ir Romos „Lazio“ išsiskyrė be įvarčių. Lietuvis Marius Stankevičius rungtynėms registruotas nebuvo, o „Lazio“ su 30 taškų pakilo į ketvirtą turnyro lentelės vietą.

„Sampdoria“ 0 – 2 „Udinese“
17‘ [0 – 1] Danilo
28‘ [0 – 2] Antonio Di Natale