Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

UEFA Čempionų lyga: klubai su lietuviais pergalių neiškovojo (rezultatai, video)

„Valencia“ vienuolikė (k.) buvo priversta pripažinti „Manchester United“ pranašumą
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Valencia“ vienuolikė (k.) buvo priversta pripažinti „Manchester United“ pranašumą.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį sužaistos likusios aštuonerios 2010–2011 metų UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro grupių varžybų antrojo turo rungtynės.

Pirmą pergalę keturių ekipų A grupės turnyre iškovojo čempiono titulą ginantis Milano „Inter“ (Italija) klubas – namuose rezultatu 4:0 (3:0) sutriuškino Brėmeno „Werder“ (Vokietija) ekipą.



Surinkę 4 taškus „Inter“ futbolininkai pirmauja grupėje kartu su „Tottenham Hotspur“ (Anglija) komanda, kuri savo aikštėje 4:1 nugalėjo Enšedės „Twente“ (Olandija) vienuolikę.

A grupės rezultatai
 
Milano „Inter“ (Italija)40Brėmeno „Werder“ (Vokietija)
Samuelis Eto'o (21, 27 ir 81 min.)
Wesley Sneijderis (34 min.)
 
„Tottenham Hotspur“ (Anglija)41Enšedės „Twente“ (Olandija)
Rafaelis van der Vaartas (47 min.)
Romanas Pavliučenka (50 ir 64 min. – abu 11 m baudiniais)
Garethas Bale'as (85 min.)
 R.van der Vaartas (41 min.) nerealizavo 11 m baudinio
Raudonoji kortelė: R.Van der Vaartas (61 min.)
Naceras Chadli (56 min.)

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Milano „Inter“ (Italija)             2 1 1 0  6:2  4
2. „Tottenham Hotspur“ (Anglija)        2 1 1 0  6:3  4
3. Enšedės „Twente“ (Olandija)          2 0 1 1  3:6  1
4. Brėmeno „Werder“ (Vokietija)         2 0 1 1  2:6  1

Pirmą tašką D grupės turnyre iškovojo trečią vietą užimantis Rusijos čempionas vartininko Giedriaus Arlauskio Kazanės „Rubin“ klubas – namuose mačą su antroje vietoje esančia Ispanijos čempione „Barcelona“ baigė lygiosiomis 1:1 (1:0).
 

Lietuvis nežaidė.

„Rubin“ futbolininkai pirmavo po to, kai Christianas Noboa (30 min.) realizavo 11 m baudinį, tačiau rezultatą tiksliu smūgiu nuo 11 m žymos išlygino Davidas Villa (60 min.).



Vienvalde grupės lydere nelauktai tapo antrąją pergalę iškovojusi „FC Kobenhavn“ (Danija) vienuolikė, svečiuose 2:0 nugalėjusi Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) futbolininkus.

D grupės rezultatai
 
Kazanės „Rubin“ (Rusija)11„Barcelona“ (Ispanija)
Christianas Noboa (30 min. iš 11 m baudinio)Davidas Villa (60 min. iš 11 m baudinio)
Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija)02„FC Kobenhavn“ (Danija)
Raudona kortelė: Gilberto Silva (48 min.)Dame'as N'Doye (28 min.)
Martinas Vingaardas (37 min.)


D grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. „FC Kobenhavn“ (Danija)              2 2 0 0  3:0  6
2. „Barcelona“ (Ispanija)               2 1 1 0  6:2  4
3. Kazanės „Rubin“ (Rusija)             2 0 1 1  1:2  1
4. Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija)     2 0 0 2  1:7  0


Pirmąją nesėkmę C grupės turnyre patyrė ir su 3 taškais į trečią vietą smuktelėjo „Valencia“ (Ispanija) vienuolikė, kurioje nebuvo registruotas Marius Stankevičius, namuose 0:1 (0:0) nusileidusi Anglijos vicečempionei „Manchester United“ komandai.



Pirmauja grupėje po 4 taškus turintys „Manchester United“ ir Glazgo „Rangers“ (Škotija) klubai. „Ragers“ futbolininkai savo aikštėje 1:0 (1:0) įveikė „Bursaspor“ (Turkija) ekipą.

C grupės rezultatai
 
„Valencia“ (Ispanija)01„Manchester United“ (Anglija)
 Javieras Hernandezas (85 min.)
Glazgo „Rangers“ (Škotija)10„Bursaspor“ (Turkija)
Stevenas Naismithas (18 min.) 


C grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Glazgo „Rangers“ (Škotija)           2 1 1 0  1:0  4
1. „Manchester United“ (Anglija)        2 1 1 0  1:0  4
3. „Valencia“ (Ispanija)                2 1 0 1  4:1  3
4. „Bursaspor“ (Turkija)                2 0 0 2  0:5  0


B grupės vienvaldžiu lyderiu tapo antrąją pergalę iškovojęs Liono „Olympique“ (Prancūzija) klubas, svečiuose 3:1 nugalėjęs Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis) ekipą.

Kitame grupės susitikime trečiadienį Gelzenkircheno „Schalke 04“ (Vokietija) vienuolikė namuose 2:0 įveikė Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) futbolininkus.

B grupės rezultatai
 
Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis)13Liono „Olympique“ (Prancūzija)
Vincentas Enyeama (79 min. iš 11 m baudinio)Michelas Bastos (7 min. iš 11 m baudinio ir 36 min.)
Miralemas Pjaničius (90+4 min.)
„Schalke 04“ (Vokietija)20Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)
Jeffersonas Farfanas (73 min.)
Klaasas–Janas Huntelaaras (85 min.)
 


A grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Liono „Olympique“ (Prancūzija)       2 2 0 0  4:1  6
2. „Schalke 04“ (Vokietija)             2 1 0 1  2:1  3
3. Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)    2 1 0 1  2:2  3
4. Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis)        2 0 0 2  1:5  0


Į kitą UEFA Čempionų lygos etapą pateks po dvi geriausias grupių ekipas, o trečiąsias vietas grupėse užėmusios vienuolikės tęs kovą Europos lygos taurės turnyre.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką