UEFA Čempionų lyga: „Real“ išvargo pergalę, „Liverpool“ neatsilaikė prieš „Basel“

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaistos aštuonerios A-D grupių antrojo turo rungtynės, kuriose užfiksuotos vos vienerios nerezultatyvios lygiosios, o visuose kituose mačuose krito bent vienas įvartis.
Madrido „Real“ ir Cristiano Ronaldo UEFA čempionų lygos mače
Madrido „Real“ ir Cristiano Ronaldo UEFA Čempionų lygos mače / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po ilgos pertraukos į UEFA Čempionų lygą sugrįžęs „Liverpool“ klubas trečiadienį turėjo prisiminti pralaimėjimo skonį. Anglijos vicečempionams šį jausmą priminė Šveicarijos „Basel“ ekipa, kuri B grupės antrojo turo mače namuose sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 1:0.

Pergalę šiandien išvargo Madrido „Real“ ekipa. Ji B grupės mače tik po atkaklios kovos 2:1 įveikė kuklią Razgrado „Ludogorec“ komandą iš Bulgarijos.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Cristiano Ronaldo ir Karimas Benzema. Pralaimėjusios ekipos gretose pasižymėjo Marcelinho. Po to, kai 6 minutę šeimininkai pirmavo 1:0, C.Ronaldo 11 min. baudiniu nuo 11 metrų žymos galėjo įmušti atsakomąjį įvartį, tačiau pirmasis portugalo bandymas buvo nevykęs. Po 14 minučių nuo tos pačios žymos C.Ronaldo šovė tiksliai.

Pirmą pergalę Čempionų lygoje šventė Londono „Arsenal“ klubas. Jis rezultatu 4:1 įveikė Stambulo „Galatasaray“. Šiame mače net tris įvarčius įmušė Danny Welbeckas. Dar vieną pridėjo Alexis Sanchezas, turkams paguodos įvartį 11 metrų baudiniu įmušė Burakas Yilmazas.

Bene viena įdomiausių dvikovų įvyko Madride, kur vietos „Atletico“ savo aikštėje priėmė Turino „Juventus“. 75-ąją minutę Arda Turano įvartis nulėmė šeimininkų pergalę.

Pirmoji dienos dvikova įvyko Sankt Peterburge, kur vietos „Zenit“ susigrūmė su „Monaco“ futbolininkais. Susitikimas baigėsi itin nepalankiu rezutatu sirgaliams – 0:0.