UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje – „Real“ ir PSG pergalės

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaisti dar du ketvirtfinalio susitikimai, kuriuose buvo įmušti septyni įvarčiai, o abejas pergales šventė šeimininkų komandos.
Blaise Matuid ir Ezeguielis Lavezzi
Blaise Matuid ir Ezeguielis Lavezzi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Paris Saint Germain“ – Londono „Chelsea“ 3:1 (1:1)

​Prancūzijos ir Anglijos klubų susitikime žaidė tik po tris prancūzus ir anglus, tačiau net aštuoni brazilai.

Galingai rungtynes pradėjęs Paryžiaus klubas jau 3-ąją minutę šventė pirmąjį įvartį, kai nuo gynėjų atšokusį kamuolį E.Lavezzi įkalė nuo skersinio. Po įvarčio PSG atidavė teritorinę persvarą svečiams ir pirmiausiai galvojo apie gynybą. Tačiau tai nepasiteisino.

„Chelsea“ perėmė iniciatyvą, įgijo teritorinę persvarą ir daug atakavo. Tai vaisių davė 27-ąją minutę, kai T.Silva baudos aikštelėje visai be reikalo pargriovė Edeną Hazardą. Pastarasis įmušė 11 metrų baudinį.

Po išlyginamojo įvarčio žaidimas išsilygino, kamuolio kontrolė taip pat tapo beveik lygi. PSG labiausiai grasino standartinėse situacijose, o E.Hazardas kėlinio pabaigoje pataikė į skersinį.

Po pertraukos PSG pagaliau išnaudojo savo vieną pavojingiausių ginklų – standartinis situacijas. Po baudos smūgio į vartininko aikštelę pasiųstas kamuolys „surado“ D.Luizo kojas, kurių gynėjas nespėjo patraukti ir 61 min. įsimušė į savus vartus. 68 min. PSG teko keisti blankiai rungtyniavusį Z.Ibrahimovičių, kuris susižeidė šlaunies raumenį.

Jau per pridėtą teisėjo laiką, po keitimo aikštėje pasirodęs J.Pastore, sukūrė įvartį iš niekur. Dešiniajame atakos krašte argentinietis išmaudė tris gynėjus ir įkalė kamuolį į artimąjį kampą.

Madrido „Real“ – Dortmundo „Borussia“ 3:0 (2:0)

​Ispanijos klubas mačą pradėjo labai gerai – jau 3-ąją minutę G.Bale'as įmušė pirmąjį įvartį. 62 proc. laiko pirmajame kėlinyje kamuolį kontroliavęs „Real“ viso kėlinio metu turėjo iniciatyvą, žaidė kur kas pavojingiau.

27-ąją minutę rezultatą padvigubino Isco, o kėlinio pabaigoje kiek atsigavo ir prie sienos priremta „Borussia“. Vis dėlto, pirmos 45 min. daugiau įvarčių nepadovanojo.

Nors pirmojo kėlinio pabaiga „Borussia“ sirgaliams suteikė vilčių, kad vokiečiai įmuš, tačiau po pertraukos tos viltys sušlubavo. 57 min. C.Ronaldo įmušė trečiąjį Ispanijos sostinės klubo įvartį.

Kamuolio kontrolę „Real“ išlaikė iki pat mačo pabaigos, savo rankose turėdami ir visą žaidimą. Į „Borussia“ vartus ispanai smūgiavo net 20 kartų, iš kurių 11 – į vartų plotą. „Borussia“ atsakė tik dviem taikliais smūgiais.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas