Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

UEFA Europos lyga: Lenkijos futbolo klubo „Lech“ antausis „Manchester City“ milijonieriams (visi rezultatai, video)

„Manchester City“ (balta apranga) suklupo prieš Lenkijos čempionus
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Manchester City“ (balta apranga) suklupo prieš Lenkijos čempionus
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį buvo sužaistos 24-erios antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne futbolo turnyro Europos lygos grupių varžybų ketvirtojo turo rungtynės.

Didžiausią staigmeną pateikė Poznanės „Lech“ (Lenkija) futbolininkai, namuose ant menčių parversdami ambicingąją „Manchester City“ (Anglija) vienuolikę – 3:1 (1:0).

Atsirevanšavęs už prieš savaitę analogišku rezultatu svečiuose patirtą pralaimėjimą „Lech“ (7 tšk.) klubas netikėtai pakilo į pirmą A grupės vietą.

Lenkijos čempionai, įmušę daugiau įvarčių, lenkia tiek pat taškų surinkusią „Manchester City“ (7 tšk.) ekipą ir tituluotą Turino „Juventus“ (4 tšk.) ekipą, kuri ketvirtadienį rungtynes su „SV Salzburg“ (2 tšk.) baigė be įvarčių – 0:0.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Poznanės „Lech“ (Lenkija)           4 2 1 1  9:7   7
2. „Manchester City“ (Anglija)         4 2 1 1  7:5   7
3. Turino „Juventus“ (Italija)         4 0 4 0  5:5   4
4. „SV Salzburg“ (Austrija)            4 0 2 2  1:5   2

Šemberas ir CSKA toliau skina tik pergales

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo ir vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrino vienvaldis F grupės turnyro lyderis Maskvos CSKA (Rusija) klubas su Deividu Šemberu. Namuose lietuvio klubas antrą kartą per dvi savaites 3:1 (1:1) nugalėjo „Palermo“ (Italija) ekipą.

D.Šemberas žaidė visą susitikimą.

Svečiai pirmavo po tikslaus Massimo Maccarone's (10 min.) įvarčio, tačiau jau 31-ą minutę liko mažumoje – už antrą geltonąją kortelę iš aikštės buvo pašalintas Antonio Nocerino.

CSKA futbolininkai kiekybinį pranašumą išnaudojo antrame kėlinyje: Keisuke Honda (47 min.) išlygino rezultatą, o du pergalingus įvarčius įmušė Tomašas Necidas (50 ir 54 min.).

VIDEO: CSKA Mosca Palermo 3-1


Po šios pergalės CSKA futbolininkai turi 12 taškų ir penkiais taškais lenkia artimiausią varžovą Prahos „Sparta“ (Čekija) klubą, kuris ketvirtadienį svečiuose 3:1 (1:1) nugalėjo Lozanos „Sport“ (Šveicarija) ekipą.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Maskvos CSKA (Rusija)               4 4 0 0 12:1  12
2. Prahos „Sparta“ (Čekija)            4 2 1 1  9:9   7
3. „Palermo“ (Italija)                 4 1 0 3  4:9   3
4. Lozanos „Sport“ (Šveicarija)        4 0 1 3  4:10  1

Česnauskis ir „Aris“ pralaimėjo

Antrą nesėkmę ketvirtose B grupės turnyro rungtynėse patyrė ir su 4 taškais į trečią poziciją nukrito Deivido Česnauskio Salonikų „Aris“ (Graikija) vienuolikė, kuri svečiuose 0:1 (0:0) nusileido grupės lyderei Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija, 8 tšk.) komandai.

Lietuvis aikštėje pasirodė 56-ą minutę (pakeitė Carlosą Ruizą).

Pergalingą įvartį rungtynių pabaigoje įmušė Arturo Vidalis (90 min.).

Į antrą vietą grupėje su 7 taškais pakilo Europos lygos taurės savininkas Madrido „Atletico“ (Ispanija) klubas, kuris svečiuose 2:1 (1:0) įveikė autsaiderę Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija) vienuolikę.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija)     4 2 2 0  6:1   8
2. Madrido „Atletico“ (Ispanija)       4 2 1 1  6:3   7
3. Salonikų „Aris“ (Graikija)          4 1 1 2  2:3   4
4. Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija)  4 1 0 3  3:10  3

 
Malinauskas ir VSC išliko be taškų

Jau ketvirtą pralaimėjimą patyrė I grupės turnyro autsaideris Vengrijos čempionas vartininko Mindaugo Malinausko Debreceno VSC klubas – svečiuose 0:3 (0:2) nusileido grupės lyderei „PSV Eindhoven“ (Olandija) komandai.

Lietuvis žaidė visą susitikimą.

Po įvartį šeimininkams palnė Ibrahimas Afellay (22 min.), Jonathanas Reisas (44 min.) ir Stijnas Wuytensas (88 min.).

Kitos grupės rungtynės tarp Genujos „Samdoria“ (Italija) ir Charkovo „Metalist“ (Ukraina) vienuolikių baigėsi lygiosiomis 0:0.

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. „PSV Eindhoven“ (Olandija)          4 3 1 0  8:2  10
2. Charkovo „Metalist“ (Ukraina)       4 2 1 1  7:3   7
3. Genujos „Samdoria“ (Italija)        4 1 2 1  3:3   5
4. Debreceno VSC (Vengrija)            4 0 0 4  1:11  0

Kitų ketvirtadienį vykusių ketvirtojo turo rungtynių rezultatai ir grupių turnyrų lentelės

C grupės 4-ojo turo rezultatai
 
„KKA Gent“ (Belgija)31Lisabonos „Sporting“ (Portugalija)
  
Sofijos „Levski“ (Bulgarija)22„Lille“ (Prancūzija)
  

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Lisabonos „Sporting“ (Portugalija)  4 3 0 1 13:5   9
2. „Lille“ (Prancūzija)                4 1 2 1  5:5   5
3. Sofijos „Levski“ (Bulgarija)        4 1 1 2  5:10  4
4. „KKA Gent“ (Belgija)                4 1 1 2  7:10  4

D grupės 4-ojo turo rezultatai
 
Salonikų PAOK (Graikija)10„Villarreal“ (Ispanija)
  
„Club Brugge“ (Belgija)02Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija)
  

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Salonikų PAOK (Graikija)            4 2 1 1  3:2   7
2. Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija)         4 2 1 1  4:1   7
3. „Villarreal“ (Ispanija)             4 2 0 2  3:4   6
4. „Club Brugge“ (Belgija)             4 0 2 2  2:5   2

 


E grupės 4-ojo turo rezultatai
 
Borisovo BATE (Baltarusija)31 Tiraspolio „Šeriff“ (Moldova)
  
Kijevo „Dinamo“ (Ukraina)20„AZ Alkmaar“ (Olandija)
  

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Borisovo BATE (Baltarusija)         4 3 1 0 10:4  10
2. Kijevo „Dinamo“ (Ukraina)           4 2 1 1  6:5   7
3. „AZ Alkmaar“ (Olandija)             4 1 0 3  4:9   3
4. Tiraspolio „Šeriff“ (Moldova)       4 1 0 3  4:6   3

G grupės 4-ojo turo rezultatai
 
Atėnų AEK (Graikija)11Briuselio „Anderlecht“ (Belgija)
  
Splito „Hajduk“ (Kroatija)23Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija)
  

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija)   4 4 0 0 12:5  12
2. Briuselio „Anderlecht“ (Belgija)    4 1 1 2  5:5   4
3. Atėnų AEK (Graikija)                4 1 1 2  6:9   4
4. Splito „Hajduk“ (Kroatija)          4 1 0 3  4:8   3


H grupės 4-ojo turo rezultatai
 
Madrido „Getafe“ (Ispanija)03„VfB Stuttgart“ (Vokietija)
  
„Odense“ (Danija)20Berno „Young Boys“ (Šveicarija)
  

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. „VfB Stuttgart“ (Vokietija)         4 4 0 0  9:1  12
2. Berno „Young Boys“ (Šveicarija)     4 2 0 2  6:7   6
3. Madrido „Getafe“ (Ispanija)         4 1 0 3  2:7   6
4. „Odense“ (Danija)                   4 1 0 3  6:8   0


J grupės 4-ojo turo rezultatai
 
„Paris Saint Germain“ (Prancūzija)00Dortmundo „Borussia“ (Vokietija)
  
„Sevilla“ (Ispanija)40Lvovo „Karpaty“ (Ukraina)
  

J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. „Sevilla“ (Ispanija)                4 3 0 1  6:1   9
2. „Paris Saint Germain“ (Prancūzija)  4 2 2 0  4:1   8
3. Dortmundo „Borussia“ (Vokietija)    4 1 2 1  5:5   5
4. Lvovo „Karpaty“ (Ukraina)           4 0 0 4  3:11  0


K grupės 4-ojo turo rezultatai
 
„Liverpool“ (Anglija)31„SSC Napoli“ (Italija)
  
Bukarešto „Steaua“ (Rumunija)31„Utrecht“ (Olandija)
  


K grupės turnyro lentelė
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. „Liverpool“ (Anglija)               4 2 2 0  7:2   8
2. Bukarešto „Steaua“ (Rumunija)       4 1 2 1  8:9   5
3. „SSC Napoli“ (Italija)              4 0 3 1  4:6   3
4. „Utrecht“ (Olandija)                4 0 3 1  2:4   3

L grupės 4-ojo turo rezultatai
 
„Porto“ (Portugalija)11Stambulo „Besiktas“ (Turkija)
  
Vienos „Rapid“ (Austrija)12Sofijos CSKA (Bulgarija)
  

L grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. „Porto“ (Portugalija)               4 3 1 0  8:2  10
2. Stambulo „Besiktas“ (Turkija)       4 2 1 1  5:5   7
3. Vienos „Rapid“ (Austrija)           4 1 0 3  4:7   3
4. Sofijos CSKA (Bulgarija)            4 1 0 3  2:5   3

Į kitą varžybų etapą pateks po dvi geriausias grupių komandas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką