UEFA Europos lygos aštuntfinalis: „Liverpool“, „Manchester City“ ir Maskvos CSKA su Deividu Šemberu patyrė nesėkmes (rezultatai)

UEFA Europos lygoje ketvirtadienio vakarą prasidėjo aštuntfinalio susitikimai. Kiek netikėtą pralaimėjimą svečiuose patyrė „Liverpool” ekipa, kuri 0:1 nusileido „Braga” futbolininkams.
Deividas Šemberas (kairėje)
Deividas Šemberas (kairėje) ir „Porto“ saugas Joao Moutinho / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ekipa iš Portugalijos vienintelį šio susitikimo įvartį pelnė 18-ą minutę, kuomet buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į „raudonųjų” vartus, o jį realizavo Alanas. Tai buvo vienintelis šio mačo įvartis.

Tuo tarpu Lėverkuzeno „Bayer” klubas namuose susitiko su „ Villarreal” komanda. Mačas tarp šių vienuolikių baigėsi sunkia svečių klubo pergale rezultatu 3:2, kuri „geltoniesiems submarinams” suteikia gerus šansus patekti į ketvirtfinalį.

Įvarčius Vokietijos klubo gretose pelnė Michalis Kadlecas ir Gonzalo Castro, o svečiams iš Ispanijos įvarčius mušė Giuseppe Rossi ir Nilmaras. Pastarasis pasižymėjo du kartus.

Nesėkmę namuose patyrė ir Deivido Šembero Maskvos „CSKA” klubas, kuris minimaliu rezultatu 0:1 nusileido „Porto” komandai bei susikomplikavo padėti norint patekti į kitą etapą. Lietuvis žaidė visas rungtynes.

„Manchester City” patyrė nesėkmę Kijeve. Po A.Ševčenkos ir O.Gusevo įvarčių „Dinamo“ šventė pergalę rezultatu 2:0.

Visi rezultatai:

„Braga”10„Liverpool”
18 min. Alanas
„Bayer Leverkusen”23„Villarreal”
33 min. Michalas Kadlecas
72 min. Gonzalo Castro
42 min. Giuseppe Rossi
70 min. Nilmaras
90 min. Nilmaras
„PSV Eindhoven”00„Rangers”

CSKA (Maskva)01„Porto“
 70 min. Freddy Guarinas
„Ajax“01„Spartak“ (Maskva)
 57 min. Alexas
„Benfica”21PSG
42 min. Maximiliano Pereira
81 min. Franco Jara
14 min. Peguy Luyindula
„Dynamo“ (Kijevas)20 „Manchester City”
25 min. Andrejus Ševčenka
72 min. Olegas Gusevas

„Twente” 30„Zenit”
25 min. Luuk de Jong
56 min. Denny Landzaat
90 min. Luuk de Jong

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams