Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

UEFA Europos lygoje – antro turo kovos

Donecko komanda sutriuškino „Partizan“ futbolininkus
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Donecko komanda sutriuškino „Partizan“ futbolininkus.
Šaltinis: BNS
0
A A

Ketvirtadienį sužaistos 24-erios 2009–2010 metų sezono UEFA Europos lygos futbolo turnyro, kuris pakeitė UEFA taurės turnyrą, antrojo turo rungtynės.

Antrą įspūdingą pergalę iškovojo ir vienvalde keturių ekipų J grupės lydere tapo paskutinioji UEFA taurės savininkė Donecko „Šachtar“ (Ukraina) vienuolikė, namuose net 4:1 (2:0) sutriuškinusi Belgrado „Partizan“ (Serbija) komandą.

Kitame J grupės mače pirmuosius taškus prarado „Toulouse“ (Prancūzija) futbolininkai, susitikimą savo aikštėje su „Club Bruges“ (Belgija) klubu baigę lygiosiomis 2:2 (0:0).

J grupės turnyro lentelė
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv.sant.Taškai
1.Donecko „Šachtar“ (Ukraina)22008:26
2.„Toulouse“ (Prancūzija)21105:44
3.„Club Bruges“ (Belgija)20113:61
4.Belgrado „Partizan“ (Serbija)20023:70

Ketvirtadienį vykusių UEFA Europos lygos futbolo turnyro antrojo turo susitikimų rezultatai ir kitų vienuolikos grupių turnyrų lentelės.

A grupė
 
Briuselio „Anderlecht“ (Belgija)
1
1
Amsterdamo „Ajax“ (Olandija)
 
 
„Timišoara“ (Rumunija)
0
3
Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija)
 
 

A grupės turnyro lentelė
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv.sant.Taškai
1.Briuselio „Anderlecht“ (Belgija)21103:14
2.Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija)21013:23
3.Amsterdamo „Ajax“ (Olandija)20201:12
4.„Timišoara“ (Rumunija)20110:31

B grupė
 
Prahos „Slavia“ (Čekija)
1
5
 „Lille“ (Prancūzija)
 
 
„Valencia“ (Ispanija)
3
2
„Genoa“ (Italija)
 
 

B grupės turnyro lentelė
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv.sant.Taškai
1.„Lille“ (Prancūzija)21106:24
2.„Valencia“ (Ispanija)21104:34
3.„Genoa“ (Italija)21014:33
4.Prahos „Slavia“ (Čekija)20021:70

C grupė
 
Glazgo „Celtic“ (Škotija)
1
1
Vienos „Rapid“ (Austrija)
 
 
„Hamburg SV“ (Vokietija)
4
2
Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis)
 
 

C grupės turnyro lentelė
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv.sant.Taškai
1.Vienos „Rapid“ (Austrija)21104:14
2.„Hamburg SV“ (Vokietija)21014:53
3.Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis)21014:53
4.Glazgo „Celtic“ (Škotija)20112:31

D grupė
 
Lisabonos „Sporting“ (Portugalija)
1
0
Berlyno „Hertha“ (Vokietija)
 
 
„Ventspils“ (Latvija)
0
0
„Heerenveen“ (Olandija)
 
 

D grupės turnyro lentelė
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv.sant.Taškai
1.Lisabonos „Sporting“ (Portugalija)22004:26
2.„Ventspils“ (Latvija)20201:12
3.„Heerenveen“ (Olandija)20112:31
4.Berlyno „Hertha“ (Vokietija)20111:21

E grupė
 
„Fulham“ (Anglija)
1
0
„Basel“ (Šveicarija)
 
 
„AS Roma“ (Italija)
2
0
Sofijos CSKA (Bulgarija)
 
 

E grupės turnyro lentelė
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv.sant.Taškai
1.„Fulham“ (Anglija)21102:14
2.„Basel“ (Šveicarija)21012:13
3.„AS Roma“ (Italija)21012:23
4.Sofijos CSKA (Bulgarija)20111:31

F grupė
 
Bukarešto „Dinamo“ (Rumunija)
0
1
Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija)
 
 
Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)
1
1
Graco „Sturm“ (Austrija)
 
 

F grupės turnyro lentelė
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv.sant.Taškai
1.Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)21104:24
2.Bukarešto „Dinamo“ (Rumunija)21011:13
3.Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija)21012:33
4.Graco „Sturm“ (Austrija)20111:21

G grupė
 
Sofijos „Levski“ (Bulgarija)
0
4
Romos „Lazio“ (Italija)
 
 
„Salzburg“ (Austrija)
2
0
„Villarreal“ (Ispanija)
 
 

G grupės turnryro lentelė
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv.sant.Taškai
1.„Salzburg“ (Austrija)22004:16
2.Romos „Lazio“ (Italija)21015:23
3.„Villarreal“ (Ispanija)21011:23
4.Sofijos „Levski“ (Bulgarija)20020:50

H grupė
 
Tiraspolio „Šerif“ (Moldova)
0
1
Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija)
 
 
Enschedės „Twente“ (Olandija)
0
0
Bukarešto „Steaua “ (Rumunija)
 
 

H grupės turnyro lentelė
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv.sant.Taškai
1.Enschedės „Twente“ (Olandija)21102:14
2.Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija)21012:23
3.Bukarešto „Steaua “ (Rumunija)20200:02
4.Tiraspolio „Šerif“ (Moldova)20110:11

I grupė
 
Atėnų AEK (Graikija)
1
0
Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)
 
 
Borisovo BATE (Baltarusija)
1
2
„Everton“ (Anglija)
 
 

I grupės turnyro lentelė
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv.sant.Taškai
1.„Everton“ (Anglija)22006:16
2.Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)21012:13
3.Atėnų AEK (Graikija)21011:43
4.Borisovo BATE (Baltarusija)20021:40

K grupė
 
„FC Kobenhavn“ (Danija)
1
0
Prahos „Sparta“ (Čekija)
 
 
„PSV Eindhoven“ (Olandija)
1
0
Klužo CFR (Rumunija)
 
 

K grupės turnyro lentelė
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv.sant.Taškai
1.„PSV Eindhoven“ (Olandija)21103:24
2.Klužo CFR (Rumunija)21012:13
3.„FC Kobenhavn“ (Danija)21011:23
4.Prahos „Sparta“ (Čekija)20112:31

L grupė
 
Vienos „Austria“ (Austrija)
1
1
Madeiros „National“ (Portugalija)
 
 
Brėmeno „Werder“ (Vokietija)
3
1
Bilbao „Athletic“ (Ispanija)
 
 

L grupės turnyro lentelė
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv.sant.Taškai
1.Brėmeno „Werder“ (Vokietija)22006:36
2.Bilbao „Athletic“ (Ispanija)21014:33
3.Madeiros „National“ (Portugalija)20113:41
4.Vienos „Austria“ (Austrija)20111:41

Trečiojo turo rungtynės bus žaidžiamos spalio 22-ąją. Į UEFA Europos lygos turnyro atkrintamąsias varžybas pateks dvi geriausios kiekvienos grupės komandos, kurios su aštuoniomis trečiąsias vietas UEFA Čempionų lygos grupėse užėmusiomis vienuolikėmis sudarys šešioliktfinalio poras.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 UEFA
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką