Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

UEFA Europos lygoje vėl netrūko įnirtingų dvikovų

Latvijos čempionė Ventspils vienuolikė (dešinėje) Europos lygoje patyrė pirmąjį pralaimėjimą
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Latvijos čempionė „Ventspils“ vienuolikė (dešinėje) Europos lygoje patyrė pirmąjį pralaimėjimą.
Šaltinis: BNS
0
A A

Ketvirtadienį sužaistos 24-erios 2009–2010 metų sezono UEFA Europos lygos futbolo turnyro, kuris pakeitė UEFA taurės turnyrą, trečiojo turo rungtynės.

Trečią pergalę iš eilės iškovojo vienvaldė keturių ekipų J grupės lyderė, UEFA taurės savininkė Donecko „Šachtar“ (Ukraina) vienuolikė, namuose net 4:0 (3:0) sutriuškinusi „Toulouse“ (Prancūzija) futbolininkus.

Po šios pergalės „Šachtar“ turi 9 taškus ir penkiais lenkia „Club Bruges“ (Belgija) bei „Toulouse“ ekipas.

„Club Bruges“ klubas ketvirtadienį savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo Belgrado „Partizan“ (Serbija) komandą.

J grupės rikiuotė (po 3 turų)
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv. sant.Taškai
1.Donecko „Šachtar“ (Ukraina)330012:29
2.„Toulouse“ (Prancūzija)31115:84
3.„Club Bruges“ (Belgija)31115:64
4.Belgrado „Partizan“ (Serbija)30033:90

Ketvirtadienį vykusių UEFA Europos lygos futbolo turnyro trečiojo turo susitikimų rezultatai ir kitų vienuolikos grupių turnyrų lentelės

A grupė

Amsterdamo „Ajax“ (Olandija) – Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija)          2:1 (1:0)
„Timišoara“ (Rumunija) – Briuselio „Anderlecht“ (Belgija)           0:0

A grupės rikiuotė (po 3 turų)
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv. sant.Taškai
1.Briuselio „Anderlecht“ (Belgija)31203:15
2.Amsterdamo „Ajax“ (Olandija)31203:25
3.Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija)31024:43
4.„Timišoara“ (Rumunija)30210:32

B grupė

„Lille“ (Prancūzija) – „Genoa“ (Italija)                            3:0 (1:0)
„Valencia“ (Ispanija) – Prahos „Slavia“ (Čekija)                    1:1 (0:1)

B grupės rikiuotė (po 3 turų)
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv. sant.Taškai
1.„Lille“ (Prancūzija)32109:27
2.„Valencia“ (Ispanija)31205:45
3.„Genoa“ (Italija)31024:63
4.Prahos „Slavia“ (Čekija)30122:81

C grupė

Glazgo „Celtic“ (Škotija) – „Hamburg SV“ (Vokietija)                0:1 (0:0)
Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis) – Vienos „Rapid“ (Austrija)           5:1 (1:1)

C grupės rikiuotė (po 3 turų)
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv. sant.Taškai
1.„Hamburg SV“ (Vokietija)32015:56
2.Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis)32019:66
3.Vienos „Rapid“ (Austrija)31115:64
4.Glazgo „Celtic“ (Škotija)30122:41

D grupė

Berlyno „Hertha“ (Vokietija) – „Heerenveen“ (Olandija)              0:1 (0:1)
„Ventspils“ (Latvija) – Lisabonos „Sporting“ (Portugalija)          1:2 (0:1)

D grupės rikiuotė (po 3 turų)
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv.sant.Taškai
1.Lisabonos „Sporting“ (Portugalija)33006:39
2.„Heerenveen“ (Olandija)31113:34
3.„Ventspils“ (Latvija)30212:32
4.Berlyno „Hertha“ (Vokietija)30121:31

E grupė

Sofijos CSKA (Bulgarija) – „Basel“ (Šveicarija)                     0:2 (0:1)
„Fulham“ (Anglija) – „AS Roma“ (Italija)                            1:1 (1:0)

E grupės rikiuotė (po 3 turų)
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv. sant.Taškai
1.„Basel“ (Šveicarija)32014:16
2.„Fulham“ (Anglija)31203:25
3.„AS Roma“ (Italija)31113:34
4.Sofijos CSKA (Bulgarija)30121:51

F grupė

Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) – Bukarešto „Dinamo“ (Rumunija)    4:1 (2:0)
Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) – Graco „Sturm“ (Austrija)         1:0 (0:0)

F grupės rikiuotė (po 3 turų)
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv. sant.Taškai
1.Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)32108:37
2.Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija)32013:36
3.Bukarešto „Dinamo“ (Rumunija)31022:53
4.Graco „Sturm“ (Austrija)30121:31

G grupė

Romos „Lazio“ (Italija) – „Villarreal“ (Ispanija)                   2:1 (1:1)
„Salzburg“ (Austrija) – Sofijos „Levski“ (Bulgarija)                1:0 (1:0)

G grupės rikiuotė (po 3 turų)
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv. sant.Taškai
1.„Salzburg“ (Austrija)33005:19
2.Romos „Lazio“ (Italija)32017:36
3.„Villarreal“ (Ispanija)31022:43
4.Sofijos „Levski“ (Bulgarija)30030:60

H grupė

Tiraspolio „Šerif“ (Moldova) – Enschedės „Twente“ (Olandija)        2:0 (1:0)
Bukarešto „Steaua “ (Rumunija) – Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija)    0:1 (0:0)

H grupės rikiuotė (po 3 turų)
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv. sant.Taškai
1.Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija)32013:26
2.Tiraspolio „Šerif“ (Moldova)31112:14
3.Enschedės „Twente“ (Olandija) 31112:34
4.Bukarešto „Steaua “ (Rumunija) 30210:12

I grupė

Borisovo BATE (Baltarusija) – Atėnų AEK (Graikija)                  2:1 (0:1)
Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) – „Everton“ (Anglija)             5:0 (1:0)

I grupės rikiuotė (po 3 turų)
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv. sant.Taškai
1.Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)32017:16
2.„Everton“ (Anglija)32016:66
3.Borisovo BATE (Baltarusija)31023:53
4.Atėnų AEK (Graikija)31022:63

K grupė

„PSV Eindhoven“ (Olandija) – „FC Kobenhavn“ (Danija)                1:0 (0:0)
Prahos „Sparta“ (Čekija) – Klužo CFR (Rumunija)                     2:0 (2:0)

K grupės rikiuotė (po 3 turų)
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv.sant.Taškai
1.„PSV Eindhoven“ (Olandija)32104:27
2.Prahos „Sparta“ (Čekija) 31114:34
3.Klužo CFR (Rumunija)31022:33
4.„FC Kobenhavn“ (Danija)31021:33

L grupė

Bilbao „Athletic“ (Ispanija) – Madeiros „National“ (Portugalija)    2:1 (0:1). Vienos „Austria“ (Austrija) – Brėmeno „Werder“ (Vokietija)          2:2 (0:1)

L grupės rikiuotė (po 3 turų)
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv.sant.Taškai
1.Brėmeno „Werder“ (Vokietija) 32108:57
2.Bilbao „Athletic“ (Ispanija)32016:46
3.Vienos „Austria“ (Austrija)30212:62
4.Madeiros „National“ (Portugalija)30124:61

Trečiojo turo rungtynės bus žaidžiamos lapkričio 5-ąją.

Į UEFA Europos lygos turnyro atkrintamąsias varžybas pateks dvi geriausios kiekvienos grupės komandos, kurios kartu su aštuoniomis trečiąsias vietas UEFA Čempionų lygos grupėse užėmusiomis vienuolikėmis sudarys šešioliktfinalio poras.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką