UEFA Europos lygos finale – Italijos ir Vokietijos klubai

Po sužaistų atsakomųjų UEFA Europos lygos pusfinalio rungtynių paaiškėjo finalo dalyviai. Jais tapo Bergamo „Atalanta“ ir Lėverkuzeno „Bayer“ komandos.

„Atalanta“ namuose 3:0 įveikė Marselio „Olympique“ ir laimėjo akistatą bendru rezultatu 4:1, nes pirmasis mačas Prancūzijoje baigėsi 1:1.

Italijos klubui įvarčius pelnė Ademola Lookmanas (30 min.), Matteo Ruggeri (52 min.) ir El Bilalas Toure (90+4 min.).

Kitose rungtynėse dramatiškas lygiąsias 2:2 išplėšė „Bayer“, namuose išsigelbėjęs prieš „AS Roma“.

„Romėnai“ pirmavo po dviejų Leandro Paredeso 43 ir 66 minutėmis realizuotų baudinių, o kadangi pirmosios rungtynės baigėsi 2:0 „Bayer“ pergale, bendras rezultatas tuo metu buvo lygus.

Vis dėlto mačo pabaigoje vokiečiai išplėšė ir bilietą į finalą, ir lygiąsias. 82-ąją minutę į savo vartus įsimušė Gianluca Mancini, o 90+7 minutę pasižymėjo Josipas Stanišičius.

Xabi Alonso paskutinę akimirką sugebėjo išgelbėti ir savo nepralaimėtų rungtynių seriją, kuri prasitęsė jau iki 49.

Šių metų Europos lygos finalas gegužės 22-ąją bus žaidžiamas Airijos sostinėje Dubline.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti