Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 14, 18:06

UEFA nepatenkino LFF prašymo: vos nutūpusi Lietuvos rinktinė žengs į aikštę

Lietuvos futbolo rinktinė dviem dienomis vėliau nei planuota pasiekė Izmirą, bet nesulaukusi UEFA malonės jau netrukus turės žengti į aikštę UEFA Tautų lygos rungtynėse prieš Turkiją.
Lietuvos futbolo rinktinė
Lietuvos futbolo rinktinė / LFF nuotr.

Šeštadienio vakarą rungtynes Farerų salose sužaidę lietuviai planavo iš Torshauno į Izmirą užsakomuoju lėktuvu pakilti dar sekmadienį, bet nepalankios oro sąlygos lėmė, kad kelis sykius pasikeitus planams Valdo Ivanausko komanda į vakarinį Turkijos miestą nukako tik šiandien gerokai popiet.

Naktį Edinburge turėję praleisti Lietuvos futbolininkai viešbutį Izmire pasiekė apie 17 valandą mūsų šalies laiku, kai rungtynės prieš Turkiją numatytos 21.45 val. Įprastai komandos į svečią šalį stengiasi atvykti likus mažiausiai parai iki rungtynių, o kartais ir daugiau.

Neįprastoje situacijoje atsidūrusi Lietuvos futbolo federacija (LFF) vylėsi, jog į tai atsižvelgs UEFA ir nukels rungtynes.

Vis dėlto, 15min žiniomis, Europos futbolo valdymo organizacija LFF prašymo nepatenkino.

To priežastis paprasta – UEFA nerastų pagrindo nukelti rungtynes, kadangi lietuviai spėjo atvykti į Turkiją dar iki numatyto mačo pradžios laiko.

Primename, kad Lietuvos futbolininkai per pastarąsias 10 dienų patyrė jau tris pralaimėjimus UEFA Tautų lygoje. Vienas iš jų buvo prieš Turkiją, kai Vilniuje varžovai šeimininkavo laimėdami net 6:0. Kitus du niukso lietuviai gavo nuo Liuksemburgo (0:2) ir Farerų (1:2).

Rungtynėmis prieš Turkiją V.Ivanausko vyrai užbaigs šį, ilgesnį nei įprastai, rinktinių langą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką