Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 13d. 16:51

UEFA patvirtino tik penkis 2012 metų Europos čempionato miestus

Prezidentas M.Platini ir kiti UEFA vykdomojo komiteto nariai atitikti bent minimalius Europos čempionato reikalavimus Donecko, Lvovo ir Charkovo miestams suteikė laiko iki 2009 m. lapkričio 30 d.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Prezidentas M.Platini ir kiti UEFA vykdomojo komiteto nariai atitikti bent minimalius Europos čempionato reikalavimus Donecko, Lvovo ir Charkovo miestams suteikė laiko iki 2009 m. lapkričio 30 d.

Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) vykdomojo komiteto posėdyje Bukarešte (Rumunija) trečiadienį buvo patvirtinti tik penki miestai, kuriuose galės vykti 2012 metų Europos futbolo pirmenybių Lenkijoje ir Ukrainoje rungtynės.

UEFA vykdomojo komiteto nuomone, nė vienas iš kandidatuojančių miestų kol kas neatitinka senojo žemyno futbolo čempionatui keliamų reikalavimų, tačiau atsižvelgdamas į jau atliktą darbą ir planuojamą progresą vykdomasis komitetas vis dėlto patvirtino penkių miestų kandidatūras.

Į laimingųjų sąrašą pateko keturi iš šešių kandidatavusių Lenkijos miestų - Varšuva, Poznanė, Vroclavas ir Gdanskas. Pritarimo nesulaukė Krokuva ir Chožuvas, Lenkijos futbolo federacijos įvardinti kaip atsarginiai variantai.

Tuo tarpu iš šešių kandidatavusių Ukrainos miestų UEFA vykdomojo komiteto užtarimo sulaukė vos vienas – Kijevas.

Dnepropetrovsko ir Odesos galimybės tapti atsarginiais variantais buvo atmestos, o Donecko, Lvovo ir Charkovo miestams suteikta laiko iki 2009 metų lapkričio 30 dienos atitikti bent minimalius reikalavimus.

„Per pastaruosius pora mėnesių Lenkija ir Ukraina smarkiai pasistūmėjo į priekį, tačiau privalome priminti, jog jų vis dar laukia didžiulis darbas. Ukrainos miestai turi įgyvendinti daugybę reikalavimų, kad įtikintų UEFA vykdomąjį komitetą, kad šalis yra pajėgi surengti Europos futbolo čempionatą“, - dėstė UEFA prezidentas Michelis Platini.

Blogiausiu atveju senojo žemyno pirmenybės gali vykti 6 miestuose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką