Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

UEFA trenerių kursuose Juliaus Kvedaro sūnaus vardu dalyvavo buvęs „Atlanto“ treneris

Julius Kvedaras
Aliaus Koroliovio nuotr. / Julius Kvedaras
Šaltinis: Futbolas.lt
0
A A

16 Lietuvos trenerių, tarp kurių Valdas Urbonas, Raimondas Žutautas, Gedeminas Jarmalavičius bei Stasys Stankus, praėjusią savaitę dalyvavo UEFA surengtuose trenerių kursuose Šveicarijoje PRO licencijai gauti.

Į tą šešioliktuką pateko ir prieštaringai vertinamo bei iš teismų neišbrendančio dabartinio Lietuvos futbolo federacijos prezidento Juliaus Kvedaro sūnus Gerhardas, kurio pavardė figūruoja ir UEFA išleistame lankstinuke.

Jaunesnysis Kvedaras Šveicarijoje taip ir nepasirodė, tačiau jo pavardė kursuose buvo minima ne vieną kartą, nes kortelę su Gerhardo Kvedaro pavarde buvo užsisegęs buvęs Klaipėdos „Atlanto“ vyriausiasis treneris Romualdas Norkus.

„Iš kur sužinojote? Telefonu apie tai nesinori kalbėti, bet taip, tai tiesa“, – portalo futbolas.lt paprašytas patvirtinti informaciją, sakė kursuose dalyvavęs, tačiau dėl suprantamų priežasčių paprašęs jo pavardės neminėti, treneris.

„Pirmą dieną galvojome, kad padaryta kažkokia klaida, bet kai antrą dieną pamatėme jaunąjį Kvedarą Norkaus veidu, šypsojomės ir tiek“, – pasakojo dar vienas Šveicarijoje praėjusią savaitę praleidęs, puikiai Lietuvos futbolo mėgėjams pažįstamas strategas.

Pats R.Norkus dukart paklaustas, kodėl nešiojo kortelę su G.Kvedaro pavarde, atsakė skirtingai – iš pradžių, treneris teigė, kad kortelė buvo su jo pavarde, tačiau vėliau persigalvojo ir tvirtino, kad apskritai jokios kortelės jis neturėjo

Paprašytas pakomentuoti situaciją Julius Kvedaras teigė nieko nežinantis: „Nežinau aš, kur kas parašyta, kur kokio Norkaus parašyta. Pirmą kartą aš tai girdžiu. Kiek žinau, mano sūnus irgi norėjo laikyti, bet paskutiniu momentu su klubu nesuderino ir nelaikė, kiek žinau. Jeigu laikys, tai dar geriau – bus dar vienas PRO treneris. Čia ne mes sprendžiam, o ten, kam duoti licenciją, o kam ne. Mano žiniomis, jis nevažiavo ir dar, mano žiniomis, jis yra Lietuvoje.“

Futbolas.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 UEFA Futbolas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką