Ukrainiečio įvartis paskutinę minutę pražudė „Chelsea“

Pergalingai po „Premier“ lygos sezono atnaujinimo žygiavusi Londono „Chelsea“ krito miesto derbyje. Franko Lampardo auklėtiniai svečiuose 2:3 nusileido Londono „West Ham“ klubui.
Andrijus Jermolenka (viduryje) švenčia su komandos draugais
Andrijus Jermolenka (viduryje) švenčia su komandos draugais / „Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai į priekį galėjo išsiveržti sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, tačiau Tomaš Součeko smūgiuotas kamuolys lietė komandos draugą, gulėjusį nuošalės pozicijoje, ir tikslus smūgis liko neįskaitytas.

Sėkmę pasikinkę „Chelsea“ futbolininkai jau 42-ąją minutę išsiveržė į priekį – Willianas realizavo baudinį.

Tiesa, „aristokratų“ džiaugsmas truko neilgai – jau per pridėtą kėlinio laiką T.Součekas galva po kampinio išlygino rezultatą, o Michailas Antonio 51-ąją minutę išvedė „West Ham“ į priekį.

„Chelsea“ dar buvo išlyginusi rezultatą, kai 72-ąją minutę Williano iš baudos smūgio paleistas kamuolys nuo virpsto įkrito į tinklą, tačiau lemiamą žodį tarė „West Ham“ ukrainietis Andrijus Jermolenka.

Greitoje atakoje kamuolį iš M.Antonio gavęs futbolininkas suklaidino „Chelsea“ gynėją Antonio Rudigerį ir smeigė kamuolį į apatinį vartų kampą, išplėšdamas savo komandai pergalę 90-ąją minutę.

Nesėkmė neleido „Chelsea“ aplenkti kiek anksčiau suklupusio „Leicester City“ ir pakilti į trečiąją vietą – „aristokratai“ liko ketvirti. Nuo penktąją vietą besidalinančių „Manchester United“ ir „Wolverhampton“ klubų juos skiria jau tik 2 taškai.

„West Ham“ pakilo iš „Premier“ lygos iškritimo zonos – „plaktukai“ dabar yra 16-ti.