Užkeikta Gran Kanarija: „Valencia“ čia pralaimėjo trečią kartą iš eilės

„Las Palmas“ vienuolikė Ispanijos futbolo lygoje su 14 taškų užima priešpaskutinę vietą, tačiau savo aikštėje trečią kartą iš eilės įveikė „Valencia“ vienuolikę.
 Gabrielis Paulista
Gabrielis Paulista / „Scanpix“ nuotr.

Gran Kanarijos klubas triumfavo rezultatu 2:1.

Su 40 taškų ketvirtoje vietoje liekanti „Valencia“ jau 5-ą minutę išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Santi Mina.

Jonathanas Viera 20-ą minutę rezultatą išlygino, o Jonathanas Calleri 53-ią minutę realizavo baudinį ir „Las Palmas“ pergalei to pakako.

Tiesa, „Valencia“ rungtynes baigė be dviejų žaidėjų: Gabrielis Paulista buvo išvarytas 52-ą minutę, Rubenas Vezo – 87-ąją.

Nuo 2015 m., kai „Las Palmas“ prasimušė į „La Liga“, „Valencia“ laimėjo tik vienerias tarpusavio rungtynes iš šešių (W1 D1 L4), Gran Kanarijoje patirdama vius tris pralaimėjimus.

Į ketvrtą „La Liga“ poziciją pakilo „Villarreal“ vienuolikė, namuose 2:1 įveikusi „Levante“ klubą.

„Villarreal“ įsirašė 34-ąjį tašką ir į penktą poziciją nustūmė Madrido „Real“ (32), kuris yra sužaidęs dviem mačais mažiau.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai