Lengviausiai susitvarkė „Manchester City“. Pepo Guardiolos auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje 3:0 (0:0) sutriuškino Londono „Fulham“.
Įvarčius mušė Antoine Semenyo (24 min.), Nico O'Reilly (30 min.) ir Erlingas Haalandas (39 min.).
„Man City“ po šios pergalės turi 53 taškus ir jau tik trimis atsilieka nuo pirmaujančio Londono „Arsenal“ (56 tšk.). Tiesa, pastarasis savo turo rungtynes dar žais – ketvirtadienį išvykoje su „Brentford“.
Kur kas dramatiškiau laimėjo trečiąją vietą užimanti Birmingemo „Aston Villa“, namie 1:0 (0:0) palaužusi „Brighton“ futbolininkus.
Unai Emery auklėtinių pergalę lėmė svečių įvartis į savo vartus, kai pačioje mačo pabaigoje nelaimė nutiko Jackui Hinshelwoodui (86 min.).
Minimalią pergalę šventė ir „Liverpool“ klubas. Šalies čempionai svečiuose 1:0 (0:0) palaužė „Sunderland“ ekipą.
Vienintelį įvartį mušė gynėjas Virgilas van Dijkas (61 min.).
„Liverpool“ su 42 taškais žengia šeštas.
