Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

V.Dambrauskas turės lietuvišką užnugarį: į Razgradą pasikvietė gerą bičiulį

Bulgarijos čempionės Razgrado „Ludogorec“ komandos vyriausiuoju treneriu paskirtas Valdas Dambrauskas pasikvietė gerai sau pažįstamą Marių Skinderį.
Marius Skinderis (kairėje)
Marius Skinderis (kairėje) / Rygos RFS klubo nuotr.

Rygos RFS klubas, kuriame M.Skinderis dirbo pastaruosius dvejus su puse metų, patvirtino, kad 46-erių lietuvis keliasi į Bulgariją ir taps V.Dambrausko asistentu.

Du panašaus amžiaus trenerius sieja sena pažintis. Jie kartu dirbo dar prieš septynerius metus, kai vadovavo tuo metu jau į finansinę duobę panirusiam Panevėžio „Ekranui“.

Vėliau V.Dambrauskas ir M.Skinderis pratęsė bendradarbiavimą Rygoje, kai pirmasis buvo paskirtas RFS klubo vyr. treneriu.

V.Dambrauskui šį postą palikus 2020 m. vasarį, M.Skinderis liko Latvijos sostinėje ir pastaruosius beveik metus talkino naujam RFS strategui Viktorui Morozui.

Visgi Razgrade trenerių keliai vėl susikirs. Darbą Bulgarijos čempionų klube gavęs V.Dambrauskas pasikvietė seną bičiulį, o Rygos klubas jam kliūčių nedarė ir išleido į gerokai ambicingesnę Bulgarijos komandą.

M.Skinderis praeityje ne tik treniravo, bet ir puikiai žaidė futbolą. Jis vilkėjo daugelio Lietuvos ir užsienio komandų marškinėlius, o 16 rungtynių sužaidė ir už Lietuvos nacionalinę rinktinę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius