V.Dambrausko auklėtiniai pirmi praleido, bet tada kirto penkis

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas stiprina savo pozicijas Kroatijos čempionate. Sekmadienį šalies vicečempionai 5:1 (0:1) sutriuškino šiuo metu antroje vietoje vis dar esantį Koprivnicos „Slaven Belupo“ klubą.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / Ante Cizmic/CROPIX/SIPA nuotr.

Pirmo kėlinio pabaigoje Arberas Hoxha išvedė svečius į priekį, tačiau 52-ąją minutę pasižymėjo „Hajduk“ slovėnas Janas Mlakaras ir rezultatą išlygino.

Netrukus po to tas pats „Slaven Belupo“ įvarčio autorius prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir svečiai liko dešimtyje.

Įgiję kiekybinę persvarą, „Hajduk“ futbolininkai varžovų nepasigailėjo ir pranašumą įtvirtino keturiais įvarčiais – du kartus pasižymėjo Nikola Kaliničius, po kartą – Davidas Čolina ir Jani Atanasovas

Po šios pergalės Splito ekipa su 12 taškų rikiuojasi 3 vietoje. „Slaven Belupo“ savo sąskaitoje turi 14 taškų yra sužaidę dvejomis rungtynėmis daugiau.

Čempionate su 22 taškais pirmauja Zagrebo „Dinamo“ futbolininkai.