V.Dambrausko auklėtiniams nepavyko įveikti Kroatijos lygos autsaiderių

Praėjusiuose Kroatijos futbolo čempionato turuose sėkmingai taškus iš garsių šalies klubų plėšusi „HNK Gorica“ 33-ojo turo rungtynėse nesugebėjo įveikti vienų lygos autsaiderių – dvikova su priešpaskutinėje vietoje esančia „Istra 1961“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / „HNK Gorica“ nuotr.

Valdo Dambrausko auklėtiniai praleido skaudų įvartį „į rūbinę“ trečią pridėtą pirmojo kėlinio minutę, tačiau strategas iš Lietuvos savo komandą puikiai paruošė antrojo kėlinio pradžiai.

Jau 49 min. Jiloanas Hamadas rezultatą išlygino, o dar po dviejų minučių Ognjenas Mudrinskis svečius išvedė į priekį.

Apmaudu, jog „HNK Goricai“ nepavyko iškovoti trečios pergalės iš eilės – 81 min. šeimininkai atstatė pusiausvyrą ir abu klubai pasidalijo po tašką.

„Gorica“ ekipai priklausantis lietuvis Paulius Golubickas tebesigydo lūžusį žandikaulį. Klubas su 47 tšk. išlieka šeštas.