Publikuota: 2021 rugsėjo 12d. 09:14

V.Dambrausko ekipa toliau nepraranda taškų Bulgarijoje

Valdas Dambrauskas
„Ludogorec“ nuotr. / Valdas Dambrauskas
Penkios pergalės iš penkių galimų – tokia aukšta nata šį Bulgarijos futbolo pirmenybių sezoną pradėjo Valdo Dambrausko treniruojama Razgrado „Ludogorec“ ekipa.

Šeštadienį šalies čempionai namuose užtikrintai 2:0 susitvarkė su „Cherno More“ vienuolike ir pakilo į pirmą turnyrinės lentelės poziciją.

16-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Elvis Manu, o antrajame kėlinyje, 71-ąją minutę, 11 metrų baudinį realizavo Kirilas Despodovas.

Maksimalų taškų skaičių (15) kol kas renkanti „Ludogorec“ pirmenybėse pirmauja nepaisant to, jog už daugelį komandų yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau.

Pavyzdžiui, antroje vietoje šiuo metu esanti Sofijos „Slavia“ turi 14 taškų per 7 mačus.

Ketvirtadienį V.Dambrausko kariauna pradės kovas UEFA Europos lygos turnyre, kuriame mes iššūkį danų „Midtjylland“.

00:38

15min metų knygų rinkimai