V.Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ žygį Europoje pradėjo sunkia pergale

Valdo Dambrausko treniruojamas Kroatijos vicečempionas Splito „Hajduk“ turėjo kaip reikiant pavargti, tačiau ketvrtadienio vėlyvą vakarą pergale pradėjo UEFA Konferencijų lygos trečią atrankos etapą.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / HNK Hajduk Split nuotr.

Namuose žaidęs Kroatijos klubas 3:1 pranoko Gimarainso „Vitoria“, nors ir buvo priverstas vytis varžovus.

Nors šeimininkai žaidė geriau, pirmieji antro kėlinio viduryje į priekį išsiveržė portugalai, kai pasižymėjo Miguelis Maga.

Visgi į tai „Hajduk“ labai greitai sureagavo – po šešių minučių Emiras Sahiti rezultatą išlygino.

Tai buvo atspirties taškas. 75 minutę šeimininkus į priekį išvedė Dario Melnjakas, o 87 minutę Filipas Krovinovičius įtvirtino „Hajduk“ pergalę.

Atsakomasis mačas po savaitės bus žaidžiamas Portugalijoje.