V.Dambrauskui – U.Emery pamoka: „Hajduk“ neprilygo „Villarreal“

Valdo Dambrausko ir jo treniruojamo Kroatijos vicečempiono Splito „Hajduk“ kelionė Europoje apkarto. Ketvirtadienio vakarą lietuvio treniruojama komanda stojo į UEFA Konferencijos lygos paskutinio atrankos etapo pirmąją akistatą su Ispanijos futbolo grandu „Villarreal“ ir svečiuose pralaimėjo 2:4.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / Ante Cizmic/CROPIX/SIPA nuotr.

2-ąją minutę Stipe Biukas išvedė kroatus į priekį, bet į tai šeimininkai dar iki pertraukos atsakė keturiais tiksliais smūgiais.

Du kartus pasižymėjo Jose Moralesas, sykį – Gerardas Moreno, dar vieną įvartį Marko Livaja įsimušė į savo vartus.

85-ąją minutę svečių viltis atgaivino prieš kelias akimirkas aikštėje pasirodęs Nikola Kaliničius. Jis uždirbo baudinį, kurį realizavo Marco Fossati.