Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VAFF klubai šaukiasi LFF prezidento Juliaus Kvedaro pagalbos: „Mes tik norime žaisti futbolą“

Julius Kvedaras
Aliaus Koroliovio nuotr. / Julius Kvedaras
Šaltinis: 15min
0
A A

Iš Lietuvos futbolo federacijos (LFF) narių skandalingai pašalintos Vilniaus apskrities federacijos (VAFF) klubai šaukiasi naujojo LFF prezidento Juliaus Kvedaro pagalbos.

Septyni VAFF priklausantys klubai viešame laiške tvirtina esantys nuolat gąsdinami ir šantažuojami naujosios Vilniaus Regiono Futbolo Sąjungos (VRFS) vadovų.

Priminsime, kad po VAFF pašalinimo būtent naujai įkurtai VRFS organizacijai LFF patikėjo visas buvusios narės galias ir pareigas plėtojant futbolo veiklą Vilniaus regione.

Viešas VAFF klubų laiškas:

„Pone Kvedarai, naujai susikūrusios Vilniaus Regiono Futbolo Sąjungos (VRFS) vadovas Paulius Malžinskas nuolat mus gąsdina ir šantažuoja dėl naujojo sezono, kad dalyvaudami Vilniaus Apskrities Futbolo Federacijos (VAFF) rengiamose pirmenybėse, mes būsime izoliuoti nuo viso pasaulio.

Nors ir esame visaip menkinami bei niekinami, mes pripratę prie VAFF organizuojamo čempionato, mums čia patinka, todėl neturime jokio noro pereiti į naują sąjungą bei tuo labiau klausytis kitos sąjungos vadovų grasinimų. Mes juk turime teisę norėti gauti paslaugą už mažesnę kainą ir žaisti tikrą futbolą, o ne tokį, kuris primena ledo ritulį, kai gali keistis, kada tik panorėjęs.

Mums visiškai neįdomios jūsų rietenos ir jūsų karai, nes mes futbolo mėgėjai tik norime žaisti futbolą. Mums nesuvokiama, kodėl, deklaruodami, kad rūpinatės masiniu futbolu, norite uždrausti jį žaisti ir verčiate savo vaikus vestis į kitą sporto šaką?

Mes nesuprantame, kodėl būdami VAFF nariais, esame priversti stoti į VRFS, kurios pagrindinis tikslas užsidirbti iš klubų?

Ponas Malžinskas mėgsta pabrėžti, kad tai vyksta su jūsų palaiminimu, tačiau argi tokia turėtų būti tikroji Lietuvos futbolo federacijos misija?

Prezidente, padėkite, nes situacija darosi nebevaldoma!!!

Pasirašo: FK „Rotalis“, FK „Granitas“, FK „Tera“, FK „Žalgiris – Griunvald“, FM, TFK, FK „Vėtra – 2“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką