Vaikiškai klydę „Manchester United“ futbolininkai patyrė pralaimėjimą, „City“ nutolo

Anglijos „Premier“ lygos lyderis „Manchester City“ klubas persvarą nuo artimiausių persekiotojų padidino iki 5 taškų.
„Huddersfield Town“ – „Manchester United“
„Huddersfield Town“ – „Manchester United“ / „Scanpix“ nuotr.

„Manchester City“ namuose 3:0 įveikė „Burnley“.

Įvarčius pelnė Sergio Aguero (30 min.), Nicolas Otamendi (73 min.) ir Leroy'us Sane (75 min.).

Pepo Guardiolos treniruojama komanda šiame mače kamuolį kontroliavo net 78 proc. laiko.

Antroje vietoje žengiantis „Manchester United“ klubas liko su 20 taškų, mat 1:2 pralaimėjo išvykos rungtynes „Huddersfield Town“ ekipai.

„United“ nesėkmę lėmė dvi klaidos pirmajame kėlinyje, kurias šeimininkai pavertė įvarčiais. Ypač grubiai suklydo į kamuolį galva nepataikęs Victoras Lindeloefas, kuris aikštėje pasirodė 23-ią minutę pakeitęs Philą Jonesą.

„Huddersfield Town“ gretose pasižymėjo Aaronas Mooy (28 min.) ir Laurent'as Depoitre (33 min.). Svečiams paguodos įvartį 78-ą minutę pelnė Marcusas Rashfordas.

„Huddersfield Town“ iškovojo 12-ą tašką ir pakilo į 12-ą vietą.

Kaip skelbėme, „Chelsea“ namuose 4:2 įveikė „Watford“.