Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaikų ir moterų futbolo „Žvaigždžių dienos“ renginyje – būsimos futbolo žvaigždės ir pramogos žiūrovams

Vaikų futbolo „Žvaigždžių dienos“ akimirka
Organizatorių nuotr. / Vaikų futbolo „Žvaigždžių dienos“ akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vaikų ir moterų futbolo varžybų organizatoriai Vilniuje ketina įrodyti, jog futbolas yra smagiausias sportinis žaidimas, o futbolo šventė žiūrovams gali būti ne mažiau įdomi nei NBA krepšinio lygos „Visų žvaigždžių“ savaitgalis.

Balandžio 19 dieną Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) organizuojama „Žvaigždžių dien“ žada būti išties nuotaikingas renginys, kurio metu tarpusavyje rungsis geriausi Vilniaus miesto vaikų futbolo klubų septynmečiai ir aštuonmečiai atstovai, parodomąsias rungtynes žais vis labiau populiarėjančio sostinės moterų futbolo atstovės, savo pasirodymus demonstruos vaikų šokių kolektyvai, o žiūrovai burdami šeimos narių komandas turės galimybę savo futbolinko gebėjimus išbandyti linksmose rungtyse, kurių nugalėtojai turės galimybę laimėti net ir kelionę į Pasaulio futbolo čempionato finalinį etapą Brazilijoje.

Kaip gimė idėja organizuoti Vilniaus regiono Vaikų futbolo lygos ir moterų futbolo renginį papasakoja VRFS vadovą Paulių Malžinską.

– Organizuojate ne tik suaugusiųjų futbolo mėgėjų itin didelio populiarumo sulaukusias „Sekmadienio futbolo lygos“ varžybas, bet ir septynmečių-aštuonmečių vaikų Vilniaus regiono futbolo mokyklų ir klubų čempionatus. Kaip gimė idėja surengti „Žvaigždžių dienos“ renginį?

– Norime visiems aktyvaus laisvalaikio mėgėjams įrodyti, jog futbolas gali būti smagi laisvalaikio praleidimo forma visiems šeimos nariams. Taip pat norime įrodyti, jog futbolo bendruomenė taip pat gali ir moka organizuoti futbolo šventes, kurios būtų įdomios ne tik jų dalyviams, bet ir renginio žiūrovams. Jei krepšininkai gali organizuoti sportuojančių vaikų pramoginius renginus, tai mes tą irgi galime daryti ne ką prasčiau...Nė neabejoju, jog norint pritraukti žiūrovą – vaiką, mamą, tėtį į stadioną, turime į futbolo renginį žiūrėti daug plačiau nei tik kaip į sporto varžybas...Turime ir esame pasirengę futbolą pristatyti kaip smagią aktyvaus laisvalaikio pramogą visai šeimai.

– Kiek vaikų futbolo komandų dalyvauja jūsų organizacijos organizuojamos Vilniaus regiono Vaikų futbolo lygos varžybose? Ar visi jie deleguos savo atstovus į „Žvaigždžių rungtynes“?

– Mes organizuojame septynmečių ir aštuonmečių vaikų varžybas (2006 ir 2005 m. gimimo vaikų). Abiejų amžiaus grupių vaikų čempionatuose, kurie vyko nuo praeitų metų lapkričio iki šių metų balandžio dalyvavo po dešimt Vilniaus regiono komandų. Tikimės, kad vaikų „žvaigždžių“ rinktinėje pamatysime daugelio komandų atstovus, o „Žvaigždžių rungtynės“ vyks tarp abiejų amžiaus grupių vaikų. Tokio amžiaus vaikų skirstymas į geriausius yra labai sąlyginis – svarbiausia, mūsų manymu, jog kuo daugiau vaikų žaistų futbolą ir pamėgtų šį žaidimą. Tad mūsų renginyje netruks su futbolu susijusių pramogų ne tik labiausiai pažengusiems futbolą lankantiems vaikams.

– Renginyje žada dalyvauti ir Vilniaus moterų futbolo atstovės, kurios sužais parodomąsias rungtynes. Galite patvirtinti, kad moterų futbolas šalyje sparčiai populiarėja?

– Tikrai taip. Sparčiai gausėja futbolą žaidžiančių merginų ir moterų gretos. Džiugu, kad jos buriasi į klubus – Lietuvos čempionate šiais metais dalyvauja rekordinis komandų skaičius, tarp Vilniaus regiono čempionato dalyvių turime jau šešias komandas. Kviesčiau žiūrovus į stadionus įsitikinti, kad moterų futbolo rungtynėse azarto ir smagių emocijų būna netgi daugiau nei vyrų futbole.

– Jūsų manymu, ko reikia, kad panašūs renginiai sudomintų renginių pasirinkimo galimybe išlepintą žiūrovą?

– Futbolo varžybų ar švenčių organizatoriai turėtų siekti jas organizuoti taip, jog jos taptų įdomios ne tik varžybų dalyviams, bet ir potencialiems žiūrovams. Negalime visko pateisinti tik prastais stadionais, prasta infrastruktūra ar žemu futbolo lygiu. Žinoma, norint, kad į futbolo stadionus ateitų žiūrovas išties reikia gražaus ir aukšto lygio futbolo, tačiau turime į futbolo varžybas pradėti žiūrėti plačiau  – kaip į pramoginį renginį žiūrovui. Žinoma, vadinamos „futbolo kultūros“ tikrai nesukursime per vieną renginį – tai turi būti nuoseklus procesas, kurį vadinčiau kova dėl žiūrovo dėmesio ir pripažinimo, kad futbolas gali būti smagi pramoga ne tik jį žaidžiančiam, bet ir žiūrovui.

– Renginyje į pramogas žadate aktyviai įtraukti žiūrovus – raginsite šeimos narius dalyvauti smagiose rungtyse, kuriose pademonstravus futbolininko įgūdžius, vikrumą ir išradingumą bus galima laimėti prizus ir pasikrauti gerų emocijų.

– Taip. Kaip jau minėjau, sieksime, kad renginys būtų įdomus ir jame aktyviai dalyvautų ne tik jaunieji futbolininkai ar mūsų mielosios futbolininkės, bet ir jame apsilankę žiūrovai.

– Ar kviesite į renginį ir  žinomus futbolininkus?

– Nė neabejoju, kad „Žvaigždžių rungtynes“ žaisiantys futbolininkai jau po 10 metų garsins Lietuvą garsiausiuose pasaulio stadionuose, tad mūsų renginyje turėsime puikią progą pamatyti tuos, kurių autografus dabar galime įsigyti labai lengvai  palyginus su tuo kaip sunku ir brangu juos bus  gauti  ateityje...Kviesčiau pasinaudoti šia galimybe. Žinoma, pabandysime į renginį pasikviesti ir dabartines šalies futbolo žvaigždes ir žinomus žmones. Juk vaikams reikia tų, į kuriuos galima būti lygiuotis siekiant aukštų sportinių rezultatų...

Vaikų futbolo lygos „Žvaigždžių diena“, moterų futbolo ir pavasario sezono futbolo šventė vyks balandžio 19 d. šeštadienį nuo 12.00 iki 15.00 val. sostinės LFF stadione, Stadiono g. 2. Maloniai kviečiame visus aktyvaus laisvalaikio gerbėjus čia apsilankyti – renginys yra nemokamas. Vienas iš jaunųjų futbolininkų galės laimėti kelionę į Braziliją stebėti artėjančio Pasaulio futbolo čempionato rungtynių. Renginio Partneris – restoranų tinklas „McDonald‘s“ mūsų organizuojamo renginio metu surengs atranką ir nustatys savo organizuojamo žaidimo „Player‘sEscort“ laimėtoją – 6-10 metų futbolo gerbėją, kuris birželio mėnesį su vienu iš savo šeimos narių vyks į Braziliją stebėti Pasaulio futbolo čempionato rungtynių. Šiame konkurse galės dalyvauti visi iš anksto užsiregistravę dalyviai ne tik iš Vilniaus, bet ir iš visos šalies.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką