Valdo Ivanausko treniruojamas klubas kukliai įveikė Rusijos pirmojo futbolo diviziono autsaiderį

Valdas Ivanauskas
Viganto Ovadnevo nuotr. / Valdas Ivanauskas
Šaltinis: BNS
0

Tryliktą pergalę 31-ose Rusijos pirmojo futbolo diviziono rungtynėse iškovojo bei į šeštąją vietą devyniolikos komandų turnyre pakilo Valdo Ivanausko treniruojamas Chabarovsko „SKA-Energija“ klubas.

Pirmadienį Chabarovsko futbolininkai išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo pirmenybių autsaiderę Nazranės „Angušt“ (14 tšk.) vienuolikę.

Pergalingą įvartį svečiams pelnė Gogita Gogua (18 min.).

Čempionate pirmauja Saransko „Mordovijos“ (64 tšk.) komanda, lenkianti Tulos „Arsenal“ (56 tšk.) futbolininkus ir dviejų lietuvių Maskvos „Torpedo“ (52 taškai) ekipą.