„Valencia“ iškovojo pergalę Ispanijoje, Prancūzijoje – „Lille“ nesėkmė

Penktadienį didžiosiose Europos futbolo šalyse prasidėjo eilinis nacionalinių čempionatų turas.
Shkodranas Mustafi
Shkodranas Mustafi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštasis Ispanijos „Primera“ čempionato turas prasidėjo „Valencia“ ir „Granada“ akistata.

Nuno Espirito Santo treniruojami „šikšnosparniai“ namuose minimaliu rezultatu 1:0 palaužė savo varžovus ir iškovojo antrąją pergalę šį sezoną.

Vienintelį mačo įvartį įmušė Shkodranas Mustafi. Po šios pergalės „Valencia“ bent iki šeštadienio kyla į 7-ąją turnyrinės lentelės vietą.

„Valencia“ – „Granada“ 1:0
26' [1 – 0] S. Mustafi

Prancūzijos pirmenybėse pralaimėjimą patyrė „Lille“ futbolininkai. Aštuntojo čempionato turo susitikime Herve Renard auklėtiniai 0:1 nusileido „Reims“ klubui.

Pastarajai ekipai pergalę lėmė Davido NGogo įvartis 56-ąją mačo minutę. Po šios pergalės „Reims“ bent laikinai kyla į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją su 15 taškų.

„Reims“ – „Lille“ 1:0
56' [1 – 0] D. Ngogas

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybių septintąjį turą pradėjo „Koln“ ir „Ingolstadt“ akistata.

10-ąją minutę Kelno miesto komandą į priekį išvedė Anthony Modeste, tačiau Marvinas Matipas dar neįpusėjus pirmajam kėliniui rezultatą išlygino. Pusiausvyra išliko iki pat paskutinės mačo minutės ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Po tašką pasidalinusios „Koln“ ir „Ingolstadt“ komandos pakilo atitinkamai į penktąją ir šeštąją turnyrinės lentelės poziciją.

„Koln“ – „Inglostadt“ 1:1
10' [1 – 0] A. Modeste
21' [1 – 1] M. Matipas