Valensija švenčia: „Copa del Rey“ finale nukauta „Barcelona“

Ispanijos „Copa del Rey“ finale Sevilijoje „Valencia“ rezultatu 2:1 įveikė „Barcelona“ vienuolikę ir nutraukė šios dominavimą turnyre. Ispanijos Karaliaus taurę „Barca“ buvo iškovojusi ketverius metus iš eilės.
„Valencia“ triumfas Ispanijos Karaliaus taurės finale
„Valencia“ triumfas Ispanijos Karaliaus taurės finale / „Scanpix“ nuotr.

„Valencia“ žaidimo planas – atsitraukti, kantriai gintis ir aštriai kontraatakuoti – pasiteisino su kaupu.

21-ą minutę Kevinas Gameiro išvedė „Valencia“ į priekį, o po 12-ikos minučių Rodrigo rezultatą padidino.

„Barcelona“ sušvelnino skirtumą, kai 73-ią minutę pasižymėjo Lionelis Messi, tačiau išsigelbėti katalonai nesugebėjo.

Beje, L.Messi tapo pirmuoju istorijoje, kuris pasižymėjo net šešiuose Karaliaus taurės finaluose.

Argentinietis atrodė it vienišas karys šiose rungtynėse, nesulaukdamas solidesnės komandos draugų pagalbos. Čempionams trūko įvairesnių variantų atakose, ir tai palengvino „Valencia“ užduotis gynyboje.

„Valencia“ taurę laimėjo pirmą kartą nuo 2008 metų.