Vargstančią „Chelsea“ sudorojęs „Leicester“ – naujas „Premier“ lygos lyderis

Anglijos „Premier“ lyga turi naują lyderį. Juo bent parai tapo „Leicester City“ klubas, namuose 2:0 įveikęs stringančią Londono „Chelsea“.
Jamesas Maddisonas
Jamesas Maddisonas / „Scanpix“ nuotr.

Abu įvarčius Lesterio klubas įmušė dar pirmajame kėlinyje.

Šeimininkus į priekį 6-ąją minutę išvedė Wilfredas Ndidi, o skirtumą 41-ąją minutę padvigubino Jamesas Maddisonas.

„Chelsea“ dar galėjo atkurti intrigą antrojo kėlinio pabaigoje, bet 85-ąją minutę Timo Wernerio pelnyto įvarčio teisėjas neįskaitė dėl VAR peržiūros metu įžvelgtos minimalios nuošalės.

Su 38 taškais per 19 mačų „Leicester“ netikėtai užlipo į „Premier“ lygos viršūnę. Tiesa, artimiausi Brendano Rodgerso auklėtinių persekiotojai yra sužaidę mažiau rungtynių: „Manchester United“ turi 37 taškus per 18 susitikimų, o „Manchester City“ žaidė 17 sykių ir surinko 35 taškus.

Savo ruožtu sezono pradžioje čempioniškas ambicijas demonstravę „Chelsea“ futbolininkai klimpsta vis giliau.

„Aristokratai“ suklupo jau penktą kartą per pastarąsias aštuonerias rungtynes ir su 29 taškais „Premier“ lygoje yra tik aštunti.

Kalbama, jog toks nesėkmingas „Chelsea“ žaidimas gali kainuoti kėdę vyriausiajam treneriui Frankui Lampardui.

Kitose „Premier“ lygos rungtynėse Londono „West Ham“ namuose 2:1 įveikė „West Bromwich Albion“ klubą.