Vartininkas įsuko nuostabų įvartį tolimu baudos smūgiu

Norvegijos vartininkas Stefenas Hagerupas įrodė, kad moka ne tik saugoti vartus, bet ir pats atakuoti.
Vartininkas Stefenas Hagerupas įmušė įvartį baudos smūgiu.
Vartininkas Stefenas Hagerupas įmušė įvartį baudos smūgiu. / Stop kadras
Temos: 2 Futbolas Įvartis

„Ullensaker/Kisa IL“ komandos vartininkas nuostabiai išpildė baudos smūgį.

Rungtynių laikrodžiui skaičiuojant paskutines mačo minutes jis juvelyriniu smūgiu perkėlė kamuolį per žaidėjų gyvatvorę ir pataikė į viršutinį vartų kampą.

Tai įvyko per dramatiškas Norvegijos antrosios futbolo lygos rungtynes Osle.

30-mečio vartininko puikus smūgis 89 minutę išlygino rezultatą (1:1), o per pridėtą laiką jo komanda pelnė dar vieną įvartį ir įveikė Oslo ekipą 2:1.