Vartininko G.Arlauskio ekipa Rumunijos futbolo pirmenybėse sutriuškino D.Matulevičiaus klubą

Giedrius Arlauskis
V.Januškos/LFF.lt nuotr. / Giedrius Arlauskis
Šaltinis: BNS
0

Ketvirtąją pergalę iš eilės 2014-2015 metų sezono Rumunijos futbolo pirmenybėse iškovojo bei vienvalde aštuoniolikos komandų turnyro lydere tapo čempionės titulą ginanti Bukarešto „Steaua“ (12 tšk.) vienuolikė, kurios vartus ginė Giedrius Arlauskis.

Penktadienį ketvirtojo turo rungtynėse „Steaua“ futbolininkai namuose net 6:0 (3:0) sutriuškino šešioliktojoje pozicijoje esantį puolėjo Deivydo Matulevičiaus Tirgu Žiu „Pandurii“ (2 tšk.) klubą.

Pagrindinėje sudėtyje susitikimą pradėjęs D.Matulevičius 53-ą minutę buvo įspėtas, o 62-ą minutę vietą aikštėje užleidi Mihai'ui Romanui.

Visus šešis įvarčius į svečių vartus įmušė Claudiu Keseru (23, 26 (iš 11 m baudinio), 34, 64, 82 ir 85 min.).

Antroje vietoje Rumunijos pirmenybėse lieka Ploješio „Petrolul“ (9 tšk.) komanda, trečiojoje pozicijoje – Mediašo „Gaz Metan“ (8 tšk.) ekipa.

Piatros Niamco „Ceahlaul“ (3 taškai) vienuolikė su saugu Vaidu Slavicku užima dvyliktą vietą.