Varžovui smogęs ir raudoną kortelę gavęs Cristiano Ronaldo „Real“ laimėti nesutrukdė

Įnirtingomis ir dviem raudonomis kortelėmis pasibaigusiomis rungtynėmis šeštadienį prasidėjo Ispanijos „Primera“ lygos 20-asis turas. Madrido „Real“ ekipa mačą baigė be pašalinto Cristiano Ronaldo, tačiau laimėjo.
Cristiano Ronaldo gavo raudoną kortelę
Cristiano Ronaldo gavo raudoną kortelę / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po žiemos pertraukėlės „Real“ klubo futbolininkai ir toliau buksuoja. Šį kartą Ispanijos čempionato lyderiai tik paskutinėmis mačo minutėmis 2:1 sugebėjo palaužti vieną autsaiderių „Cordoba“.

Jau 3-ąją minutę šeimininkai uždirbo 11 metrų baudinį, kurį realizavo N.Ghilasas, tačiau K.Benzema 27 min. rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje ekipos pradėjo žaisti kur kas grubiau ir rinkosi geltonas korteles, kol mačo pabaigoje kilo rimtas incidentas.

Susierzinęs dėl kietos varžovų gynybos Cristiano Ronaldo akivaizdžiai spyrė varžovui į koją ir, nors pastarasis po smūgio griebėsi už veido, teisėjas „Real“ superžvaigždei iškart parodė raudoną kortelę.

87 min. „Cordoba“ žaidėjas F.Cartabia sužaidė ranka baudos aikštelėje, gavo antrąją geltoną kortelę, o G.Bale'as 11 metrų baudiniu išplėšė Madrido klubui pergalę.

Galima neabejoti, kad „Primeros“ drausmės komitetas C.Ronaldo už nesportišką elgesį diskvalifikuos bent vienam papildomam susitikimui.