2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Varžovus Europoje sužinojęs „Riterių“ treneris: „Svarbiausia, kad žaisime namie“

Pirmadienį UEFA būstinėje ištraukus UEFA Europos lygos antrojo atrankos etapo burtus, paaiškėjo, kad „Riteriai“ turnyrą tęs su Libereco „Slovan“ iš Čekijos. Pastaroji komanda prieš pusantros savaitės prasidėjusiame nacionaliniame čempionate iškovojo vieną pergalę, patyrė vieną pralaimėjimą bei turnyre užima septintąją vietą.

„Svarbiausia, kad žaisime namie. Dabartinėmis sąlygomis žaidimas išvykose yra žymiai sunkesnis. Kalbant apie tas tris komandas, kurios galėjo būti mūsų varžovėmis, tai man sunku pasakyti, kuri iš jų yra stipresnė.

Apie „Slovan“ kol kas daug informacijos neturiu, tačiau artimiausias tikslas – ją gauti. Iš esmės, burtais esame patenkinti“, – komentavo „Riterių“ vyriausiasis treneris Tommi Pikkarainenas.

Iš esmės, burtais esame patenkinti

Skirtingai nei A lygos bronzos medalių laimėtojai, „Slovan“ futbolininkai pirmajame UEFA Europos lygos atrankos etape nežaidė.

„Slovan“ Riteriams geriausiai yra žinoma tuo, kad prieš dvejus metus į šį Čekijos klubą išvyko geriausias jaunasis A lygos futbolininkas Oscaras Dorley. Praėjusiais metais Oscaras paliko „Slovan“ bei persikėlęs į Prahos „Slavia“ ekipą tapo Čekijos čempionu. „Slovan“ pirmenybes 2019 m. baigė penktoje vietoje.

UEFA Europos lygos antrojo atrankos etapo rungtynės Vilniuje bus žaidžiamos rugsėjo 17-ąją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką