2018 02 03 /21:45

Vedamas naujokų ir A.Ramsey „Arsenal“ triuškino „Everton“ klubą

Anglijos „Premier“ lygoje Londono „Arsenal“ rezultatu 5:1 namuose sutriuškino Liverpulio „Everton“ klubą. Prie pergalės ženkliai prisidėjo klubo naujokai Pierre-Emerickas Aubameyangas ir Henrikhas Mkhitaryanas.
Henrikhas Mkhitaryanas ir Pierre-Emerickas Aubameyangas
Henrikhas Mkhitaryanas ir Pierre-Emerickas Aubameyangas / „Scanpix“ nuotr.

Pastarasis atliko net tris rezultatyvius perdavimus, o P.Aubameyangas mušė ketvirtą komandos įvartį 47-ą minutę.

Nuo 2013 metų gegužės, kai tai padarė Santi Cazorla, joks „Arsenal“ žaidėjas per vienerias rungtynes nebuvo atlikęs trijų arba daugiau rezultatyvių perdavimų.

Tiesa, ko gero ryškiausia mačo žvaigžde tapo Aaronas Ramsey, pelnęs tris įvarčius (6, 19 ir 74 min.) ir tapęs 20-uoju „Arsenal“ žaidėjusiu, atlikusiu „hat-trick'ą“ lygos istorijoje.

„Scanpix“ nuotr./Pierre-Emerickas Aubameyangas

Dar vieną įvartį kanonieriams pelnė Laurent'as Koscielny (14 min.).

„Everton“ gretose įvarčiu pasižymėjo Dominicas Calvertas-Lewinas (64 min.).

„Arsenal“ iškovojo 45-ąjį tašką, tačiau lieka šeštoje pozicijoje. „Everton“ su 31 tašku – dešimtas.

Pergalės neiškovojo lyderis „Manchester City“ klubas, išvykoje sužaidęs 1:1 su „Burnley“.

„City“ išsiveržė į priekį 22-ą minutę, kai pasižymėjo Danilo. Johannas Bergas Gudmundssonas rezultatą išlygino 82-ą minutę.

„Burnley“, kuri su 36 taškais lieka aštuntoje vietoje, pergalės nėra iškovojusi nuo praėjusių metų gruodžio 12-osios.

Tai devynių nelaimėtų rungtynių lygoje serija, kurioje – 4 pralaimėjimai, 5 lygiosios.

„City“ įsirašė 69-ąjį tašką.

„Manchester United“ beveik valandą negalėjo pramušti „Huddersfield Town“ gynybos, tačiau namų rungtynes galiausiai laimėjo 2:0.

Įvarčius pelnė Romelu Lukaku (55 min.) ir Alexis Sanchezas (68 min.). Pastarasis pasitaisė po nerealizuoto 11 m baudinio.

Vis dėlto statistiniais faktais operuojantis „Opta“ po mačo atskleidė ir neigiamą A.Sanchezas žaidimo pusę.

Per šias rungtynes čilietis net 32 kartus prarado kamuolį, ir tai yra blogiausias rezultatas šį sezoną „Manchester United“ komandoje.

Jose Mourinho auklėtiniai turi 56 taškus ir žengia antri, „Huddersfield Town“ su 24 taškais – priešpaskutinėje vietoje.