Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 20d. 07:00

Viena garsiausių futbolo akademijų pasaulyje liepos pradžioje ieškos jaunųjų talentų Lietuvoje

Treneris Luka Lalic
Feyenoord Rotterdam nuotr. / Viena garsiausių futbolo akademijų pasaulyje liepos pradžioje ieškos jaunųjų talentų Lietuvoje

Viena geriausių futbolo organizacijų Olandijoje, Roterdamo „Feyenoord“, tęsia bendradarbiavimą su Lietuva ir birželio 30-liepos 5 dienomis ketvirtus metus iš eilės rengs vaikų vasaros futbolo stovyklą, kurioje dalyvaus talentingiausi Lietuvos bei užsienio jaunieji futbolininkai.

Stovykla kasmet pritraukia daugiau nei 100 vaikų, todėl tokių skaičių siekiama sulaukti ir šiemet. Šiais metais stovykla keičia formatą – numatyti užsiėmimai ne tik vaikams, vyks edukaciniai seminarai bei konferencija jų tėvams bei treneriams, tad stovykla įgis naują turinį ir ilgesnę trukmę. Stovykloje apsigyvens apie 100 vaikų ir stovyklaus nuo sekmadienio iki penktadienio, iš viso net 6 dienas. Stovykloje treniruotes ves profesionalūs Roterdamo „Feyenoord“ futbolo akademijos treneriai, kurių šiemet atvyksta net trys. Visi treneriai akredituoti UEFA A tipo licencijomis. Stovyklos metu treneriai dėmesį skirs trims pagrindinėms futbolo sritims: technikai bei filosofijai, fiziniam pasiruošimui bei unikalių talentų žaidėjuose vystymui. Jiems talkins ir lietuvių jaunimo trenerių štabas.

Talentingiausi vaikai turės galimybę išvykti į Olandiją, kur toliau tobulės ir futbolo subtilybių mokysis „Feyenoord“ akademijoje. Geriausias praėjusiais metais vykusios trumpesnio formato „Feyenoord“ stovyklos Palangoje žaidėjas Simas Civilka po stovyklos buvo pakviestas peržiūrai į „Feyenoord“ Akademiją Olandijoje. Roterdame Simas vietiniams treneriams paliko didžiulį įspūdį dėl futbolo suvokimo ir turimų įgūdžių. Kontraktas nebuvo pasiūlytas tik dėl jauno Simo amžiaus. Ten Simas taip pat sutiko ir nemažai futbolo legendų tokių kaip Robinas Van Persie ar Dirkas Kuytas. Sutarta, jog jaunuolis kas pusę metų vyks į „Feyenoord“ akademiją, kurioje treneriai seks jo progresą ir tikimasi, jog vaikinui sulaukus 16 metų bus pasiūlytas Roterdamo „Feyenoord“ kontraktas.

Feyenoord Rotterdam nuotr./Simas Civilka
Feyenoord Rotterdam nuotr./Simas Civilka

Roterdamo „Feyenoord“ futbolo akademija Olandijoje penktus metus buvo pripažinta kaip geriausia futbolo akademija šalyje. Tokio aukšto lygio futbolo valstybėje šis įvertinimas yra labai didelis ir svarbus. Verta paminėti pasaulio futbolo čempionatą vykusį Brazilijoje 2014 metais, tada planetos pirmenybėse dalyvavo net 9 „Feyenoord“ akademijos auklėtiniai. Ši akademija kasmet į platesnius vandenis išleidžia puikiai paruoštus ir perspektyvius jaunuosius talentus, kurie toliau sėkmingai rungtyniauja stipriausiose Europa ir Čempionų lygose bei dalyvauja Pasaulio ar Europos čempionatuose. Roterdamo „Feyenoord“ futbolo akademiją yra baigę tokie žaidėjai kaip Giovanni van Bronckhorst, Robinas van Persie, Jordy Clasie, Stefanas de Vrijis, Bruno Martinsas Indi, Dirkas Kuytas ir kiti.

Stovykloje patirtimi su jaunimu dalinosi tokie Lietuvoje puikiai žinomi žmonės kaip buvęs Lietuvos vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas, Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius, ilgametis buvęs rinktinės narys Andrius Velička.

Feyenoord Rotterdam nuotr./Edgaras Jankauskas stovykloje
Feyenoord Rotterdam nuotr./Edgaras Jankauskas stovykloje

Stovykla laukia visų norinčių dalyvauti artėjančioje Roterdamo „Feyenoord“ vasaros futbolo stovykloje birželio 30 – liepos 5 dienomis, Trakuose. Organizatoriai primena, kad dalyvių skaičius yra ribotas, o šiuo metu belikę tik 15 laisvų vietų.

Detalesnę informaciją rasite tinklapyje www.feyenoordcamp.lt. Dėl registracijos ar išsamios informacijos galite kreiptis telefonu +370 614 45500 arba el. paštu info@feyenoordcamp.lt

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką