Vieno gero kėlinio nepakako: „Tottenham“ išplėšė lygiąsias mače su „Liverpool“

Šeštadienį rungtynėmis Londone prasidėjo Anglijos „Premier“ lygos trečiasis turas. Pirmose rungtynėse vietos „Tottenham Hotspur“ lygiosiomis 1:1 (0:1) sužaidė su pirmajame kėlinyje dominavusiais „Liverpool“ futbolininkais.
Danny Rose'as išlygino rezultatą
Danny Rose'as išlygino rezultatą / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje žaidimą kontroliavo svečiai iš Liverpulio. Jau 5-ąją minutę iš Roberto Firmino puikaus perdavimo sulaukęs Philippe'as Coutinho atliko puikų smūgį, tačiau kone stebuklingu būdu „Spurs“ vartininkas Michelas Vormas pėda smūgį atmušė.

Po kelių akimirkų kitoje aikštės pusėje baudos smūgį vos neįmušė Christianas Eriksenas, tačiau šįkart jau Simone'as Mignolet pademonstravo puikią reakciją.

Nesužaidus nė pusvalandžio traumą patyrė „Tottenham“ krašto gynėjas Kyle'as Walkeris, kuris negalėjo tęsti mačo. Mauricio Pochetino vietoj jo išleido puolėją Vincentą Jansseną, pakeisdamas komandos taktinį išdėstymą.

Vis dėlto „Liverpool“ ir toliau kūrė pavojingas progas. Janas Vertonghenas vos neužsidirbo 11 metrų baudinio, netrukus puikią progą turėjo P.Coutinho. Įvartis galiausiai krito prieš pat kėlinio pabaigą, kai Erikas Lamela prasižengė baudos aikštelėje, o Jamesas Milneris įmušė baudinį.

Jameso Milnerio baudinys

Tik pratęsus mačą Georginio Wijnaldumas atliko galingą smūgį iš 30 metrų, tačiau kamuolys praskriejo pro pat viršutinį vartų kampą. 53-ąją min. J.Milneriui pakėlus kampinį Joelis Matipas smūgiu galva sudrebino vartų konstrukciją. Vos po dviejų minučių „Liverpool“ kontratakoje pasižymėjo Sadio Mane, tačiau įvartis buvo neįskaitytas dėl nuošalės.

Šie įvykiai pagaliau pažadino aikštės šeimininkus, kurie netrukus turėjo tris puikias progas. C.Erikseno smūgis po kontratakos skriejo šiek tiek per viršų. Po „Liverpool“ pražangos S.Mignolet gražiu šuoliu pavyko išmušti E.Lamelos baudos smūgį, o netrukus vartininkas ir vėl rodė savo sugebėjimus. Pakėlus kampinį itin tiksliai smūgiavo Toby Alderweireldas, tačiau S.Mignolet ir vėl atmušė kamuolį.

Išlyginamasis įvartis

Galiausiai rezultatas buvo išlygintas – 72-ąją min. pasižymėjo Danny Rose'as. Puikų perdavimą iš krašto atliko Ericas Dieris, o kamuolys D.Rose'ą pasiekė po E.Lamelos lietimo galva.

Po šio mačo „Tottenham“ su penkiais taškais rikiuojasi penktoje vietoje, o keturis turintys „Liverpool“ futbolininkai yra aštunti.