Vilniaus „Žalgiris“ draugiškose rungtynėse palaužė Lenkijos lygos lyderę „Legia“

Europos futbolo klubų lygose paskelbus pertrauką Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubas žaidė draugiškas rungtynes prieš Lenkijos miesto Varšuvos „Legia“ klubą.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / Luko Balandžio nuotr.

Lietuvos futbolo A lygoje antroje vietoje žygiuojantys žalgiriečiai Lenkijos pirmenybių „Ekstraklasa“ lyderę „Legia“ palaužė 2:1 (1:0).

Abu įvarčius „Žalgirio“ futbolininkai pelnė po standartinių situacijų. 9-ą minutę po šeimininkų pražangos buvo paskirtas baudos smūgis, kurio metu Kamilis Bilinskis galva nukreipė kamuolį į „Legia“ vartus.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkų futbolininkas Michalas Kauharčikas kampinio metu išsilaisvino nuo „Žalgirio“ gynėjų ir galva nukreipė kamuolį į lietuvių vartus.

51-ą minutę lenkai baudos aikštelėje neleistinai sustabdė Povilą Krasnovskį ir į „Legia“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Pavelas Komolovas progos nepraleido ir išvedė „Žalgirį“ į priekį. Kaip vėliau paaiškėjo, šis įvartis buvo pergalingas.

Sužaidus septynis Lenkijos futbolo lygos turus, keturias pergales turinti ir trejas rungtynes lygiosiomis baigusi „Legia“ šiuo metu yra pirmenybių lyderė. Varšuvos klubas praėjusių metų Europos lygos varžybose pasiekė šešioliktfinalį, kuriame po dviejų mačų bendru rezultatu 2:3 pralaimėjo Lisabonos „Sporting“ klubui.

-------------------------------------

„Pralaimėti nenorime, bet ne rezultatas svarbiausia. Žinoma, būtų labai smagu Lietuvos komandą pristatyti kuo geriau. Didelį dėmesį per treniruotes skirsime specialiems greičio ir ištvermės įvertinimo testams. Tai padės atskleisti kiekvieno žaidėjo fizines galimybes“, – apie trumpalaikės stovyklos Lenkijoje tikslus bei planus prieš šį mačą pasakojo „ŽAlgirio“ treneris iš Lenkijos Marekas Zubas.