Vilniaus „Žalgiris“ nukalė „Utenį“ ir auksinę atomazgą nukėlė į savaitgalį

Pralaimėti tiesiog negalėjęs Vilniaus „Žalgiris“ savo žiūrovų akivaizdoje nesuklupo ir 5:2 nugalėjo Utenos „Utenį“, o tai reiškia, kad A lygos titulo likimas spręsis sekmadienį Marijampolėje.
A lyga: „Žalgiris“ - „Trakai“"
A lyga: „Žalgiris“ - „Trakai“" / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Reikalus „Žalgiris“ ėmėsi tvarkyti jau pačioje susitikimo pradžioje ir tris įvarčius sumušė per 24 minutes.

Iš pradžių 7-ąją minutę pasižymėjo Diego Oyarzunas, 20-ąją minutę persvarą įtvirtino Darvydas Šernas, o 24-ąją – Kaja Roguljas.

Ketvirtąjį įvartį 66-ąją minutę pelnė D.Šernas. Rezultatyviausias čempionato žaidėjas šį sezoną A lygoje pasižymėjo 18 kartą.

Po dviejų minučių į „Žalgirio“ vartus kamuolį nukreipė ir įvartį pelnė Alberto Lopezas, o 82-ąją minutę Armantą Vitkauską nuginklavo ir Guillermo Smitarello.

Penktąjį įvartį į „Utenio“ vartus baudos smūgiu 91-ąją minutę pasiuntė Matija Ljujičius. Vartininkas kamuolį lietė, tačiau nuo įvarčio neišgelbėjo.

Dabar vilniečiai vienu tašku pralaimi čempionato lyderei Marijampolės „Sūduvai“, todėl sekmadienį į Marijampolę vyksiantis „Žalgiris“ privalės laimėti.

Bet koks kitas rezultatas reikš, kad istorinį titulą iškovos Marijampolės „Sūduva“, kuri kiek anksčiau trečiadienį 2:1 nugalėjo „Jonavą“.