Visa griaunantis Miuncheno „Bayern“ puolimas: net 20 įvarčių per pastarąsias trejas rungtynes

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai toliau smaginasi triuškindami varžovus. Šįkart Bundeslygos pirmenybėse „Bayern“ 6:0 sutriuškino Berlyno „Hertha”.
Arjenas Robbenas
Arjenas Robbenas / „Scanpix“ nuotr.

Neįtikėtina, bet per pastarąsias trejas rungtynes „Bayern“ pelnė net 20 įvarčių, o praleido vos vieną (7:1 prieš „Hoffenheim“, 7:0 prieš „Basel“ ir 6:0 prieš „Hertha“).

Išvykoje žaidęs „Bayern” Berlyno klubą spaudė nuo pat pirmų minučių ir toks puolimas davė vaisių – 9-ą ir 12-ą minutėmis „Hertha” vartininką nuginklavo Thomasas Mulleris bei Arjenas Robbenas.

19-ą minutę baudos aikštelėje prasižengus Christopashui Jankeriui, buvo skirtas 11 metrų baudinys. Baudinį be problemų realizavo A.Robbenas ir pelnė savo antrąjį įvartį per šį susitikimą.

Daugiau pirmame kėlinyje įvarčių pasiekta nebuvo ir pertrauka prasidėjo esant rezultatui 3:0.

Antras kėlinys vėl prasidėjo atakų lietumi į „Hertha” vartus, kuomet buvo skirtas dar vienas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Mario Gomezas, o iškart po minutės dar kartą kamuolys pabuvojo vartuose jau po Toni Krooso smūgio.

66-ą minutę buvo skirtas jau trečias vienuolikos metrų baudinys į „Hertha” vartus, kuomet Alfredo Moralesas pažeidė taisykles prieš Franką Ribery, o A.Robbenas realizavo baudinį ir pelnė „hat-trick'ą” šiame mače.

„Bayern“ lieka antroje turnyrinės lentelės vietoje, vis dar penkiais taškais atsilikdamas nuo Dortmundo „Borussia“.

Rezultatai:

„Hertha” 0 – 6 „Bayern Muinch”
9' [0 – 1] Thomas Mulleris
12' [0 – 2] Arjenas Robbenas
19' [0 – 3] Arjenas Robbenas (11 m.)
50' [0 – 4] Mario Gomezas (11 m.)
51' [0 – 5] Toni Kroosas
67' [0 – 6] Arjenas Robbenas (11 m.)

„Augsburg” 2 – 1 „Mainz”
36' [0 – 1] Sami Allagui
43' [1 – 1] Ja-Cheol Koo
51' [2 – 1] Sebastianas Langkampas

„Nurnberg 1 – 3 Wolfsburg”
9' [1 – 0] Danielis Didavis
15' [1 – 1] Mario Mandzukičius
24' [2 – 1] Patrickas Helmesas
54' [3 – 1] Patrickas Helmesas

„Hamburg” 1 – 3 „Freiburg”
20' [0 – 1] Johannes Flumas
44' [0 – 2] Danielis Caligiuri
72' [0 – 3] Cedricas Makiadis
75' [1 – 3] Ivo Iličevičius

„Borrusia Dortmund” 1 – 0 „Werder Bremen”
8' [1 – 0] Shinij Kagawa

„Bayer Leverkusen” 1 – 2 „Monchengladbach”
7' [0 – 1] Marco Reusas
75' [1 – 1] Stefanas Kiesslingas
88' [1 – 2] Igor de Camargo