Viskas spręsis Lenkijoje: „Sūduvos“ dvikova Konferencijų lygos atrankoje – be įvarčių

Marijampolės „Hikvision“ stadione – nulinės lygiosios (0:0). „Sūduvos“ futbolininkams nepavyko pralaužti Čenstakavos „Rakow“ ekipos gynybos, tačiau ir patys aikštės šeimininkai atliko gerą darbą savo aikštės pusėje, tad bilieto į trečią UEFA Konferencijos lygos atrankos etapą savininkas paaiškės tik atsakomajame mače.
Rungtynių akimirka / Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr.

Priminsime, kad antroji „Sūduvos“ ir „Rakow“ ekipų dvikova Lenkijoje įvyks lygiai po savaitės – liepos 29-ąją 20 val. Lietuvos laiku.

Šios poros nugalėtojo kitame etape jau laukia Kazanės „Rubin“ iš Rusijos.

Tik pastaraisiais sezonais į Lenkijos futbolo elitą kelią prasiskynusi „Rakow“ vienuolikė pirmajame kėlinyje atrodė solidžiau. Svečiai iš kaimyninės valstybės net 67 proc. laiko kontroliavo kamuolį ir link vartų pasiuntė 6 kamuolius, tačiau į vartų plotą iš jų skriejo tik vienas – 18-ąją minutę bene pavojingiausią progą sukūrė Marcinas Cebula.

Krašto saugas baudos aikštelėje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį nuo savo vartų iškumščiavo Serafimas Giannikoglou.

Po pertraukos sūduviams pavyko kiek stabilizuoti situaciją aikštės viduryje, tačiau rimtesnių progų prie svečių vartų jie nesusikūrė – iš viso atliko tik 3 smūgius ir nė sykio nepataikė į vartų plotą.

Tiesa, tik vienintelį paminėtą smūgį į vartų plotą atliko ir svečiai iš Lenkijos.