Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vladimiras Romanovas apie LFF rinkimus: tai yra banditų ėjimas

Vladimiras Romanovas
Aliaus Koroliovo nuotr. / Vladimiras Romanovas
Šaltinis: 15min
0
A A

Verslininkas ir daugelį metų su Lietuvos futbolo federacija dirbęs Vladimiras Romanovas įsitikinęs, kad po pasikeitimų LFF vadovybėje situacija futbole nepasikeis. Jis aukščiausius postus LFF užimančius asmenis vadino banditais, kurie griovė ir griaus futbolą.

Per dešimtmetį dešimtis milijonų litų į Lietuvos futbolo federaciją sukišęs verslininkas V.Romanovas ir dabar negali atsitokėti, kad tiek metų praleido dirbdamas, kaip pats sako, su banditais. Šeštadienį įvykusius rinkimus jis vadina dėsningu futbolo griovimo tęsiniu, rašo futbolas.lt

– Pone Romanovai, ar girdėjote rinkimų rezultatus? – futbolas.lt paklausė Vladimiro Romanovo.

– Negirdėjau, bet galiu atspėti, kad liko ta pati gauja. Pasakykit: Kvedaras liko? – liko, Varanavičius liko? – liko. Ar klystu?

– Tiesą sakant, J.Kvedaras vienbalsiai išrinktas prezidentu, o L.Varanavičius – viceprezidentu.

– O ką aš sakiau?

– Futbolo visuomenėje sklido kalbos, kad jūsų ir pono Kvedaro santykiai taisosi – ir buvo tokių spėjimų, kad J.Kvedaras, norėdamas įtikti jums, Varanavičių tiesiog išmes. Ar teisybė, kad jūsų santykiai taisosi?

– Nesuprantu, o ką aš su Kvedaru padariau? Taip, mes buvom kelis kartus susitikę ir bendraujam, bet niekas dėl to nepasikeitė. Aš apie jį nieko nenoriu žinoti ir jo matyti – man neįdomu. Jis buvo tas, kuris su Varanavičiumi kartu sugriovė futbolą.

– Per spaudos konferenciją J.Kvedaras pareiškė, kad jūs pernai iš federacijos už 15 milijonų norėjote nupirkti nacionalinės futbolo akademijos pastatą. Tikrai?

– Aš to norėjau tais laikais, kai tris klubus išlaikiau. Dabar aš iš jų nieko nenoriu – futbolas yra mafijozų sportas. Jiems pavyko įleisti šaknis į futbolą ir kol jie jo visiškai nesugriaus, tol ir nepasitrauks.

– Nemanote, kad rinkimai, kuriuose visi sprendimai priimami vienbalsiai, primena Tarybų Sąjungos laikus?

– Nereikia painioti ir to lyginti – čia ne tarybiniai laikai, o „banditska chodka“ (banditiškas ėjimas).

– Gal kaip tik šis kėdžių perstumdymas bus naudingas Lietuvos futbolui?

– O kas gali pasikeisti, kai jį visą laiką valdė banditai, o visas futbolas pastatytas „ant lažybų“? Niekas nepasikeis, nes tai yra neįmanoma.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką